Marjă netă
BunDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 60,3 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
INDIAB MED SRL (CUI 35766419) este o societate cu răspundere limitată activă din satul Corbeanca, Comuna Corbeanca, județul Ilfov, înființată în 2016. Activitatea principală este Cercetare- dezvoltare în alte științe naturale și inginerie (CAEN 7219).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 271.320 lei (+43% față de 2024) și un profit net de 163.654 lei, fără angajați declarați.
Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 51.829 lei |
| 2017 | 66.899 lei |
| 2018 | 63.863 lei |
| 2019 | 103.533 lei |
| 2020 | 78.133 lei |
| 2021 | 115.340 lei |
| 2022 | 31.651 lei |
| 2023 | 90.321 lei |
| 2024 | 190.301 lei |
| 2025 | 271.320 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 271.320 | 190.301 | 90.321 | 31.651 | 115.340 | 78.133 | 103.533 | 63.863 | 66.899 | 51.829 |
| Profit net | 163.654 | 23.815 | 24.801 | -31.933 | 8.698 | -17.394 | -6.175 | -23.008 | -18.246 | 19.655 |
| Număr mediu de angajați | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Active imobilizate | - | 724 | 1.513 | 3.456 | 6.553 | 3.881 | 4.670 | 5.460 | 6.249 | 7.038 |
| Active circulante | 146.585 | 41.441 | 20.372 | 546 | 30.009 | 338.014 | 14.640 | 16.425 | 1.460 | 19.413 |
| Stocuri | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Creanțe | 111.071 | 9.684 | - | - | - | 20.401 | - | - | - | - |
| Datorii | 13.038 | 72.272 | 75.806 | 82.725 | 83.352 | 397.383 | 57.404 | 53.804 | 16.620 | 6.596 |
| Capitaluri proprii | 133.547 | -30.107 | -53.921 | -78.723 | -46.790 | -55.488 | -38.094 | -31.919 | -8.911 | 19.855 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 60,3 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 11,24 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
8,9% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. INDIAB MED SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a INDIAB MED SRL în 2025 a fost de 271.320 lei, în creștere cu 43% față de 2024.
În 2025, INDIAB MED SRL a înregistrat un profit net de 163.654 lei.
Activitatea principală a INDIAB MED SRL este Cercetare- dezvoltare în alte științe naturale și inginerie (CAEN 7219).
INDIAB MED SRL are sediul social la adresa IEPURAȘULUI Nr. 5A, Ap. 2, CAMERA 2, PARTER, Sat Corbeanca, Comuna Corbeanca, Jud. Ilfov, 77065.
Nu. INDIAB MED SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. INDIAB MED SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].