Marjă netă
SlabFirma a pierdut 2,1 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
INDEX LINE SYSTEMS SRL (CUI 34801500) este o societate cu răspundere limitată activă din București (sectorul 2), înființată în 2015. Activitatea principală este Cercetare-dezvoltare în științe naturale și inginerie (CAEN 7210).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 66.082 lei (-45% față de 2024) și o pierdere netă de 1.374 lei, cu 2 angajați.
Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 24.750 lei |
| 2017 | 9.850 lei |
| 2018 | 33.600 lei |
| 2019 | 33.600 lei |
| 2020 | 97.080 lei |
| 2021 | 232.380 lei |
| 2022 | 260.986 lei |
| 2023 | 285.620 lei |
| 2024 | 119.826 lei |
| 2025 | 66.082 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 66.082 | 119.826 | 285.620 | 260.986 | 232.380 | 97.080 | 33.600 | 33.600 | 9.850 | 24.750 |
| Profit net | -1.374 | 34.404 | 170.742 | 169.008 | 139.396 | 21.987 | -132.516 | -42.559 | -10.730 | 11.527 |
| Număr mediu de angajați | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 5 | 2 | 1 |
| Active imobilizate | 57.750 | 113.259 | 169.192 | 225.126 | 280.546 | 333.170 | 385.589 | 440.673 | - | 0 |
| Active circulante | 20.375 | 17.918 | 149.129 | 106.204 | 21.877 | 9.592 | 44.877 | 635.305 | 4.507 | 2.586 |
| Stocuri | - | - | - | - | - | - | - | 6.786 | - | - |
| Creanțe | 19.229 | 10.393 | 111.866 | 83.951 | 4.369 | 7.547 | 36.967 | 624.295 | 815 | - |
| Datorii | 36.792 | 9.963 | 14.654 | 6.231 | 99.236 | 231.875 | 285.399 | 599.715 | 14.507 | 1.856 |
| Capitaluri proprii | 2.842 | 35.626 | 170.982 | 145.317 | -23.692 | -163.088 | -185.075 | -52.559 | -10.000 | 730 |
Firma a pierdut 2,1 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 55% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
47% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. INDEX LINE SYSTEMS SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a INDEX LINE SYSTEMS SRL în 2025 a fost de 66.082 lei, în scădere cu 45% față de 2024.
În 2025, INDEX LINE SYSTEMS SRL a înregistrat o pierdere netă de 1.374 lei.
Activitatea principală a INDEX LINE SYSTEMS SRL este Cercetare-dezvoltare în științe naturale și inginerie (CAEN 7210).
INDEX LINE SYSTEMS SRL are sediul social la adresa BANUL DUMITRACHE Nr. 33, București Sectorul 2, Jud. București.
Nu. INDEX LINE SYSTEMS SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. INDEX LINE SYSTEMS SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].