RadiatăSRL

INDAGROVET SRL

Com. COTUSCA, Sat Cotuşca, Comuna Cotuşca, Jud. Botoşani, 0717090

CAEN 1551: Fabricarea produselor lactate și a brânzeturilor

CUI
620762
Reg. Com.
J07/267/1992
Înființată
25 martie 1992
Vechime
34 de ani, 6 luni
Cifra de afaceri 2020
0 lei
Profit net 2020
0 lei

Stare la Registrul Comerțului

  • radiată

Ultimul status ANAF: RADIERE din data 19.11.2021

Rezumat

Pe scurt

INDAGROVET SRL (CUI 620762) a fost o societate cu răspundere limitată din satul Cotușca, Comuna Cotușca, județul Botoșani, înființată în 1992 și radiată în 2021. Activitatea principală era Fabricarea produselor lactate și a brânzeturilor (CAEN 1551).

Bilanțurile depuse nu conțin cifră de afaceri, rezultat sau angajați.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
620762
Nr. Reg. Com.
J07/267/1992
EUID
ROONRC.J07/267/1992
Cod CAEN principal
1551 - Fabricarea produselor lactate și a brânzeturilor
Data înființării
25 martie 1992
Vechime
34 de ani, 6 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Com. COTUSCA, Sat Cotuşca, Comuna Cotuşca, Jud. Botoşani, 0717090

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • SPECIALI••• TR••• INSOLVE••• S•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2011 - 2020, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2020

0 RON

2019: 0 RON

012011201220132014201520162017201820192020Anul 2011: 0 RONAnul 2012: 0 RONAnul 2013: 0 RONAnul 2014: 0 RONAnul 2015: 0 RONAnul 2016: 0 RONAnul 2017: 0 RONAnul 2018: 0 RONAnul 2019: 0 RONAnul 2020: 0 RON

Profit net 2020

0 RON

2019: 0 RON

012011201220132014201520162017201820192020Anul 2011: 0 RONAnul 2012: 0 RONAnul 2013: 0 RONAnul 2014: 0 RONAnul 2015: 0 RONAnul 2016: 0 RONAnul 2017: 0 RONAnul 2018: 0 RONAnul 2019: 0 RONAnul 2020: 0 RON

Evoluție pe ani

  • 2020

    Cifra de afaceri
    0 lei
    Profit net
    0 lei
    Angajați
    -
  • 2019

    Cifra de afaceri
    0 lei
    Profit net
    0 lei
    Angajați
    -
  • 2018

    Cifra de afaceri
    0 lei
    Profit net
    0 lei
    Angajați
    -
  • 2017

    Cifra de afaceri
    0 lei
    Profit net
    0 lei
    Angajați
    -
  • 2016

    Cifra de afaceri
    0 lei
    Profit net
    0 lei
    Angajați
    -
  • 2015

    Cifra de afaceri
    0 lei
    Profit net
    0 lei
    Angajați
    -
  • 2014

    Cifra de afaceri
    0 lei
    Profit net
    0 lei
    Angajați
    -
  • 2013

    Cifra de afaceri
    0 lei
    Profit net
    0 lei
    Angajați
    -
  • 2012

    Cifra de afaceri
    0 lei
    Profit net
    0 lei
    Angajați
    -
  • 2011

    Cifra de afaceri
    0 lei
    Profit net
    0 lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2020

Marjă netăIndisponibil
—

Nu se poate calcula: firma nu a raportat cifră de afaceri în acest an.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,03Față de anul anterior: în creștere
20162017201820192020

Activele circulante acoperă doar 3,5% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
2.865%Față de anul anterior: în creștere
20162017201820192020

2.865% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2021

    Stări încheiate la ONRC

    Este sub incidența Legii nr. 85/2006; Bilanțul anual nedepus la registrul comerțului pe anii 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009.

  2. Radierea din Registrul Comerțului

  3. 2014

    Stare încheiată la ONRC: Insolvență

  4. Stare nouă la ONRC: Este sub incidența Legii nr. 85/2006

  5. 2012

    Încetarea înregistrării în scopuri de TVA

  6. 1996

    Înregistrarea în scopuri de TVA

Vezi toată cronologia (1 eveniment în plus, 1992 - 1992)
  1. 1992

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Botoșani cu nr. J7/267/1992.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre INDAGROVET SRL

Este INDAGROVET SRL activă?

Nu. INDAGROVET SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2021.

Ce activitate avea INDAGROVET SRL?

Activitatea principală a INDAGROVET SRL era Fabricarea produselor lactate și a brânzeturilor (CAEN 1551).

Unde avea sediul INDAGROVET SRL?

INDAGROVET SRL avea sediul social la adresa Com. COTUSCA, Sat Cotușca, Comuna Cotușca, Jud. Botoșani, 0717090.

INDAGROVET SRL are datorii la ANAF?

Nu. INDAGROVET SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre INDAGROVET SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].