ActivăSRL

IND-EQUIP S.R.L.

Str. Crasna Nr. 24, Ap. 4, Mun. Arad, Jud. Arad, 310187

CAEN 4619: Intermedieri în comerțul cu produse diverse

CUI
14062720
Reg. Com.
J02/445/2001
Înființată
11 iulie 2001
Vechime
25 de ani, 3 luni
Cifra de afaceri 2025
45 mii lei
Profit net 2025
-17 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: RELUARE ACTIVITATE din data 09.04.2008

Rezumat

Pe scurt

IND-EQUIP S.R.L. (CUI 14062720) este o societate cu răspundere limitată activă din Arad, înființată în 2001. Activitatea principală este Intermedieri în comerțul cu produse diverse (CAEN 4619).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 44.877 lei (-47% față de 2024) și o pierdere netă de 16.639 lei, cu 1 angajat.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
14062720
Nr. Reg. Com.
J02/445/2001
EUID
ROONRC.J02/445/2001
Cod CAEN principal
4619 - Intermedieri în comerțul cu produse diverse
Data înființării
11 iulie 2001
Vechime
25 de ani, 3 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Crasna Nr. 24, Ap. 4, Mun. Arad, Jud. Arad, 310187

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • BAL••• DE••• KAR•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-46,6% față de 2024

44.877 RON

2024: 83.986 RON

025k50k75k100k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 82.305 RONAnul 2017: 51.774 RONAnul 2018: 48.943 RONAnul 2019: 47.961 RONAnul 2020: 43.271 RONAnul 2021: 51.320 RONAnul 2022: 57.894 RONAnul 2023: 71.565 RONAnul 2024: 83.986 RONAnul 2025: 44.877 RON

Profit net 2025

-197,6% față de 2024

-16.639 RON

2024: 17.052 RON

-20k-10k010k20k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 10.981 RONAnul 2017: -1.577 RONAnul 2018: -3.318 RONAnul 2019: 5.572 RONAnul 2020: 9.287 RONAnul 2021: 13.568 RONAnul 2022: 16.106 RONAnul 2023: 19.049 RONAnul 2024: 17.052 RONAnul 2025: -16.639 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    45 mii lei
    Profit net
    -17 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    84 mii lei
    Profit net
    17 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    72 mii lei
    Profit net
    19 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    58 mii lei
    Profit net
    16 mii lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    51 mii lei
    Profit net
    14 mii lei
    Angajați
    2
  • 2020

    Cifra de afaceri
    43 mii lei
    Profit net
    9 mii lei
    Angajați
    2
  • 2019

    Cifra de afaceri
    48 mii lei
    Profit net
    6 mii lei
    Angajați
    2
  • 2018

    Cifra de afaceri
    49 mii lei
    Profit net
    -3 mii lei
    Angajați
    2
  • 2017

    Cifra de afaceri
    52 mii lei
    Profit net
    -2 mii lei
    Angajați
    2
  • 2016

    Cifra de afaceri
    82 mii lei
    Profit net
    11 mii lei
    Angajați
    2

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăSlab
-37%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Firma a pierdut 37,1 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
5,49Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 5,49 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
18%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

18% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2012

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. 2011

    Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2001

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Arad cu nr. J2/445/2001, sub denumirea IND-EQUIP SRL.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre IND-EQUIP S.R.L.

Este IND-EQUIP S.R.L. activă?

Da. IND-EQUIP S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a IND-EQUIP S.R.L.?

Cifra de afaceri a IND-EQUIP S.R.L. în 2025 a fost de 44.877 lei, în scădere cu 47% față de 2024.

Ce profit a avut IND-EQUIP S.R.L. în 2025?

În 2025, IND-EQUIP S.R.L. a înregistrat o pierdere netă de 16.639 lei.

Ce activitate are IND-EQUIP S.R.L.?

Activitatea principală a IND-EQUIP S.R.L. este Intermedieri în comerțul cu produse diverse (CAEN 4619).

Unde are sediul IND-EQUIP S.R.L.?

IND-EQUIP S.R.L. are sediul social la adresa Str. Crasna Nr. 24, Ap. 4, Mun. Arad, Jud. Arad, 310187.

IND-EQUIP S.R.L. este plătitoare de TVA?

Da. IND-EQUIP S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA.

IND-EQUIP S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. IND-EQUIP S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre IND-EQUIP S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].