ActivăSRL

INCOM ENGINEERING SRL

Str. Grinţiesului Nr. 2, Bl. P31, Sc. 5, Ap. 61, Sector 6 Mun. Bucureşti, Jud. Bucureşti

CAEN 3101: Fabricarea de mobilă pentru birouri și magazine

CUI
15503647
Reg. Com.
J40/7772/2003
Înființată
11 iunie 2003
Vechime
23 de ani, 4 luni
Cifra de afaceri 2025
51 mii lei
Profit net 2025
19 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 11.06.2003

Rezumat

Pe scurt

INCOM ENGINEERING SRL (CUI 15503647) este o societate cu răspundere limitată activă din București (sectorul 6), înființată în 2003. Activitatea principală este Fabricarea de mobilă pentru birouri și magazine (CAEN 3101).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 50.954 lei (+77% față de 2024) și un profit net de 18.785 lei, cu 1 angajat.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
15503647
Nr. Reg. Com.
J40/7772/2003
EUID
ROONRC.J40/7772/2003
Cod CAEN principal
3101 - Fabricarea de mobilă pentru birouri și magazine
Data înființării
11 iunie 2003
Vechime
23 de ani, 4 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Grinţiesului Nr. 2, Bl. P31, Sc. 5, Ap. 61, Sector 6 Mun. Bucureşti, Jud. Bucureşti

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (1)
  • 0213••••••
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • D••• EL••• LA•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+76,9% față de 2024

50.954 RON

2024: 28.806 RON

020k40k60k80k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 32.378 RONAnul 2017: 20.202 RONAnul 2018: 61.405 RONAnul 2019: 57.586 RONAnul 2020: 12.327 RONAnul 2021: 6.430 RONAnul 2022: 31.566 RONAnul 2023: 26.881 RONAnul 2024: 28.806 RONAnul 2025: 50.954 RON

Profit net 2025

+260,0% față de 2024

18.785 RON

2024: 5.218 RON

-60k-40k-20k020k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 1.602 RONAnul 2017: -24.305 RONAnul 2018: -5.338 RONAnul 2019: -21.992 RONAnul 2020: -51.099 RONAnul 2021: -9.828 RONAnul 2022: 15.508 RONAnul 2023: 6.197 RONAnul 2024: 5.218 RONAnul 2025: 18.785 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    51 mii lei
    Profit net
    19 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    29 mii lei
    Profit net
    5 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    27 mii lei
    Profit net
    6 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    32 mii lei
    Profit net
    16 mii lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    6 mii lei
    Profit net
    -10 mii lei
    Angajați
    1
  • 2020

    Cifra de afaceri
    12 mii lei
    Profit net
    -51 mii lei
    Angajați
    1
  • 2019

    Cifra de afaceri
    58 mii lei
    Profit net
    -22 mii lei
    Angajați
    -
  • 2018

    Cifra de afaceri
    61 mii lei
    Profit net
    -5 mii lei
    Angajați
    1
  • 2017

    Cifra de afaceri
    20 mii lei
    Profit net
    -24 mii lei
    Angajați
    1
  • 2016

    Cifra de afaceri
    32 mii lei
    Profit net
    2 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
37%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 36,9 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,26Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 26% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
382%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

382% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Cel mai mare profit net din istoric

  2. 2013

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. 2005

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. 2003

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în București cu nr. J40/7772/2003.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre INCOM ENGINEERING SRL

Este INCOM ENGINEERING SRL activă?

Da. INCOM ENGINEERING SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a INCOM ENGINEERING SRL?

Cifra de afaceri a INCOM ENGINEERING SRL în 2025 a fost de 50.954 lei, în creștere cu 77% față de 2024.

Ce profit a avut INCOM ENGINEERING SRL în 2025?

În 2025, INCOM ENGINEERING SRL a înregistrat un profit net de 18.785 lei.

Ce activitate are INCOM ENGINEERING SRL?

Activitatea principală a INCOM ENGINEERING SRL este Fabricarea de mobilă pentru birouri și magazine (CAEN 3101).

Unde are sediul INCOM ENGINEERING SRL?

INCOM ENGINEERING SRL are sediul social la adresa Str. Grințiesului Nr. 2, Bl. P31, Sc. 5, Ap. 61, Sector 6 Mun. București, Jud. București.

INCOM ENGINEERING SRL este plătitoare de TVA?

Da. INCOM ENGINEERING SRL este înregistrată în scopuri de TVA.

INCOM ENGINEERING SRL are datorii la ANAF?

Nu. INCOM ENGINEERING SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre INCOM ENGINEERING SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].