ActivăSRL

INCLAUD INTERNATIONAL SOLUTIONS S.R.L.

Str. Busuiocului Nr. 47C, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400240

CAEN 6210: Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)

CUI
45483010
Reg. Com.
J2022000242121
Înființată
17 ianuarie 2022
Vechime
4 ani, 8 luni
Cifra de afaceri 2025
753 mii lei
Profit net 2025
528 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 17.01.2022

Rezumat

Pe scurt

INCLAUD INTERNATIONAL SOLUTIONS S.R.L. (CUI 45483010) este o societate cu răspundere limitată activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2022. Activitatea principală este Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN 6210).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 752.891 lei (+4,6% față de 2024) și un profit net de 527.557 lei, cu 1 angajat.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
45483010
Nr. Reg. Com.
J2022000242121
EUID
ROONRC.J12/242/2022
Cod CAEN principal
6210 - Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
Data înființării
17 ianuarie 2022
Vechime
4 ani, 8 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Busuiocului Nr. 47C, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400240

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • A••• CLAU•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2022 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+4,6% față de 2024

752.891 RON

2024: 720.050 RON

0200k400k600k800k2022202320242025Anul 2022: 67.329 RONAnul 2023: 278.289 RONAnul 2024: 720.050 RONAnul 2025: 752.891 RON

Profit net 2025

-8,9% față de 2024

527.557 RON

2024: 578.943 RON

0200k400k600k2022202320242025Anul 2022: 48.075 RONAnul 2023: 204.407 RONAnul 2024: 578.943 RONAnul 2025: 527.557 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    753 mii lei
    Profit net
    528 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    720 mii lei
    Profit net
    579 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    278 mii lei
    Profit net
    204 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    67 mii lei
    Profit net
    48 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
70%Față de anul anterior: în scădere
2022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 70,1 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
5,23Față de anul anterior: în creștere
2022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 5,23 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
17%Față de anul anterior: în scădere
2022202320242025

17% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. 2024

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  3. Cel mai mare profit net din istoric

  4. 2022

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/242/2022.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre INCLAUD INTERNATIONAL SOLUTIONS S.R.L.

Este INCLAUD INTERNATIONAL SOLUTIONS S.R.L. activă?

Da. INCLAUD INTERNATIONAL SOLUTIONS S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a INCLAUD INTERNATIONAL SOLUTIONS S.R.L.?

Cifra de afaceri a INCLAUD INTERNATIONAL SOLUTIONS S.R.L. în 2025 a fost de 752.891 lei, în creștere cu 4,6% față de 2024.

Ce profit a avut INCLAUD INTERNATIONAL SOLUTIONS S.R.L. în 2025?

În 2025, INCLAUD INTERNATIONAL SOLUTIONS S.R.L. a înregistrat un profit net de 527.557 lei.

Ce activitate are INCLAUD INTERNATIONAL SOLUTIONS S.R.L.?

Activitatea principală a INCLAUD INTERNATIONAL SOLUTIONS S.R.L. este Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN 6210).

Unde are sediul INCLAUD INTERNATIONAL SOLUTIONS S.R.L.?

INCLAUD INTERNATIONAL SOLUTIONS S.R.L. are sediul social la adresa Str. Busuiocului Nr. 47C, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400240.

INCLAUD INTERNATIONAL SOLUTIONS S.R.L. este plătitoare de TVA?

Da. INCLAUD INTERNATIONAL SOLUTIONS S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA.

INCLAUD INTERNATIONAL SOLUTIONS S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. INCLAUD INTERNATIONAL SOLUTIONS S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre INCLAUD INTERNATIONAL SOLUTIONS S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].