Marjă netă
SlabFirma a pierdut 6,2 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
INAVO VISION S.R.L. (CUI 11071791) este o societate cu răspundere limitată activă din București (sectorul 4), înființată în 1998. Activitatea principală este Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat (CAEN 4791).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 190.148 lei (-9,7% față de 2024) și o pierdere netă de 11.752 lei, cu 1 angajat.
Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2015 | - |
| 2016 | - |
| 2018 | - |
| 2019 | - |
| 2020 | 3.071 lei |
| 2021 | 67.743 lei |
| 2022 | 177.005 lei |
| 2023 | 209.335 lei |
| 2024 | 210.510 lei |
| 2025 | 190.148 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 190.148 | 210.510 | 209.335 | 177.005 | 67.743 | 3.071 | - | - | - | - |
| Profit net | -11.752 | 12.646 | 24.710 | 37.228 | 6.617 | -90 | 0 | 0 | 0 | - |
| Număr mediu de angajați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | - | - | - | - |
| Active imobilizate | 14.136 | 12.065 | 11.689 | 11.689 | 11.689 | 11.689 | 11.689 | 11.689 | 11.689 | 11.689 |
| Active circulante | 79.651 | 85.762 | 73.481 | 55.495 | 28.085 | 9.130 | 1.872 | 1.871 | 1.871 | 30.871 |
| Stocuri | 59.344 | 68.504 | 51.850 | 43.839 | 21.702 | 6.730 | - | - | - | - |
| Creanțe | 4.427 | 787 | 1.777 | 1.528 | 1.528 | 741 | 741 | 741 | 740 | 740 |
| Datorii | 26.619 | 11.911 | 11.900 | 18.818 | 20.597 | 8.349 | 1.201 | 1.000 | 1.000 | 0 |
| Capitaluri proprii | 74.164 | 85.916 | 73.270 | 48.366 | 19.177 | 12.470 | 12.360 | 12.560 | 12.560 | 42.560 |
Firma a pierdut 6,2 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 2,99 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
26% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. INAVO VISION S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a INAVO VISION S.R.L. în 2025 a fost de 190.148 lei, în scădere cu 9,7% față de 2024.
În 2025, INAVO VISION S.R.L. a înregistrat o pierdere netă de 11.752 lei.
Activitatea principală a INAVO VISION S.R.L. este Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat (CAEN 4791).
INAVO VISION S.R.L. are sediul social la adresa Str. GEORGE BACOVIA Nr. 28, București Sectorul 4, Jud. București, 0.
Nu. INAVO VISION S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. INAVO VISION S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].