Marjă netă
BunDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 8,6 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
INA COM 2004 SRL (CUI 16187704) este o societate cu răspundere limitată activă din satul Dobrovăț, Comuna Dobrovăț, județul Iași, înființată în 2004. Activitatea principală este Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN 4711).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 143.920 lei (-10% față de 2024) și un profit net de 12.427 lei, fără angajați declarați.
Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 86.066 lei |
| 2017 | 103.197 lei |
| 2018 | 161.036 lei |
| 2019 | 121.441 lei |
| 2020 | 141.067 lei |
| 2021 | 163.435 lei |
| 2022 | 158.009 lei |
| 2023 | 154.331 lei |
| 2024 | 160.395 lei |
| 2025 | 143.920 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 143.920 | 160.395 | 154.331 | 158.009 | 163.435 | 141.067 | 121.441 | 161.036 | 103.197 | 86.066 |
| Profit net | 12.427 | 24.144 | 28.810 | 21.062 | 31.388 | 26.482 | 32.723 | 16.003 | 7.647 | 15.226 |
| Număr mediu de angajați | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | - |
| Active imobilizate | 0 | 0 | 0 | 0 | 6.651 | 6.651 | 6.651 | 9.412 | 9.412 | 9.412 |
| Active circulante | 188.371 | 164.233 | 151.663 | 112.938 | 81.196 | 50.812 | 105.775 | 70.692 | 76.346 | 72.716 |
| Stocuri | 18.048 | 13.065 | 19.210 | 18.857 | 16.774 | 22.003 | 26.020 | 14.774 | 59.513 | 66.703 |
| Creanțe | 141.052 | 129.126 | 0 | 0 | 1.205 | 1.105 | 2.511 | 1.175 | - | - |
| Datorii | 22.093 | 10.382 | 21.956 | 12.040 | 8.011 | 9.015 | 90.450 | 90.851 | 112.814 | 116.831 |
| Capitaluri proprii | 166.278 | 153.851 | 129.707 | 100.898 | 79.836 | 48.448 | 21.976 | -10.747 | -27.056 | -34.703 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 8,6 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 8,53 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
12% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. INA COM 2004 SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a INA COM 2004 SRL în 2025 a fost de 143.920 lei, în scădere cu 10% față de 2024.
În 2025, INA COM 2004 SRL a înregistrat un profit net de 12.427 lei.
Activitatea principală a INA COM 2004 SRL este Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN 4711).
INA COM 2004 SRL are sediul social la adresa Sat Dobrovăț, Comuna Dobrovăț, Jud. Iași, 707175.
Nu. INA COM 2004 SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. INA COM 2004 SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].