ActivăSRL

ÎN BRAŢE LA MAMI S.R.L.

Str. Brânduşelor Nr. 12, Bl. 15, Sc. F, Et. 3, Ap. 8, Mun. Braşov, Jud. Braşov, 500412

CAEN 8559: Alte forme de învățământ n.c.a.

CUI
40956428
Reg. Com.
J08/1384/2019
Înființată
10 aprilie 2019
Vechime
7 ani, 6 luni
Cifra de afaceri 2025
2 mii lei
Profit net 2025
-7 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Înscrisă în RO e-Factura
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 10.04.2019

Rezumat

Pe scurt

ÎN BRAȚE LA MAMI S.R.L. (CUI 40956428) este o societate cu răspundere limitată activă din Brașov, înființată în 2019. Activitatea principală este Alte forme de învățământ n.c.a. (CAEN 8559).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 1.550 lei (-97% față de 2024) și o pierdere netă de 6.712 lei, cu 1 angajat.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA, dar este înregistrată în RO e-Factura.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
40956428
Nr. Reg. Com.
J08/1384/2019
EUID
ROONRC.J8/1384/2019
Cod CAEN principal
8559 - Alte forme de învățământ n.c.a.
Data înființării
10 aprilie 2019
Vechime
7 ani, 6 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Brânduşelor Nr. 12, Bl. 15, Sc. F, Et. 3, Ap. 8, Mun. Braşov, Jud. Braşov, 500412

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • ••• ANDR•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2019 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-97,4% față de 2024

1.550 RON

2024: 58.569 RON

050k100k150k2019202020212022202320242025Anul 2019: 68.456 RONAnul 2020: 112.125 RONAnul 2021: 58.619 RONAnul 2022: 76.233 RONAnul 2023: 82.283 RONAnul 2024: 58.569 RONAnul 2025: 1.550 RON

Profit net 2025

-226,9% față de 2024

-6.712 RON

2024: 5.290 RON

-20k020k40k2019202020212022202320242025Anul 2019: 16.873 RONAnul 2020: -19.019 RONAnul 2021: 24.419 RONAnul 2022: 37.366 RONAnul 2023: 1.438 RONAnul 2024: 5.290 RONAnul 2025: -6.712 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    2 mii lei
    Profit net
    -7 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    59 mii lei
    Profit net
    5 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    82 mii lei
    Profit net
    1 mii lei
    Angajați
    0
  • 2022

    Cifra de afaceri
    76 mii lei
    Profit net
    37 mii lei
    Angajați
    0
  • 2021

    Cifra de afaceri
    59 mii lei
    Profit net
    24 mii lei
    Angajați
    0
  • 2020

    Cifra de afaceri
    112 mii lei
    Profit net
    -19 mii lei
    Angajați
    2
  • 2019

    Cifra de afaceri
    68 mii lei
    Profit net
    17 mii lei
    Angajați
    2

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăSlab
-433%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Firma a pierdut 433 de lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
3,21Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 3,21 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
31%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

31% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2024

    Înscrierea în Registrul RO e-Factura

  2. 2022

    Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2020

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  4. 2019

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Brașov cu nr. J8/1384/2019.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre ÎN BRAŢE LA MAMI S.R.L.

Este ÎN BRAȚE LA MAMI S.R.L. activă?

Da. ÎN BRAȚE LA MAMI S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a ÎN BRAȚE LA MAMI S.R.L.?

Cifra de afaceri a ÎN BRAȚE LA MAMI S.R.L. în 2025 a fost de 1.550 lei, în scădere cu 97% față de 2024.

Ce profit a avut ÎN BRAȚE LA MAMI S.R.L. în 2025?

În 2025, ÎN BRAȚE LA MAMI S.R.L. a înregistrat o pierdere netă de 6.712 lei.

Ce activitate are ÎN BRAȚE LA MAMI S.R.L.?

Activitatea principală a ÎN BRAȚE LA MAMI S.R.L. este Alte forme de învățământ n.c.a. (CAEN 8559).

Unde are sediul ÎN BRAȚE LA MAMI S.R.L.?

ÎN BRAȚE LA MAMI S.R.L. are sediul social la adresa Str. Brândușelor Nr. 12, Bl. 15, Sc. F, Et. 3, Ap. 8, Mun. Brașov, Jud. Brașov, 500412.

ÎN BRAȚE LA MAMI S.R.L. este plătitoare de TVA?

Nu. ÎN BRAȚE LA MAMI S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.

ÎN BRAȚE LA MAMI S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. ÎN BRAȚE LA MAMI S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre ÎN BRAŢE LA MAMI S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].