ActivăSRL

IMVER S.R.L.

Str. PRINCIPALA Nr. 743, Sat Vama Com. Vama, Jud. Satu Mare, 447350

CAEN 4711: Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun

CUI
7770643
Reg. Com.
J30/595/1995
Înființată
25 septembrie 1995
Vechime
31 de ani
Cifra de afaceri 2025
329 mii lei
Profit net 2025
13 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 09.10.1995

Rezumat

Pe scurt

IMVER S.R.L. (CUI 7770643) este o societate cu răspundere limitată activă din comuna Vama, județul Satu Mare, înființată în 1995. Activitatea principală este Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN 4711).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 328.812 lei (-13% față de 2024) și un profit net de 13.487 lei, cu 1 angajat.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
7770643
Nr. Reg. Com.
J30/595/1995
EUID
ROONRC.J30/595/1995
Cod CAEN principal
4711 - Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
Data înființării
25 septembrie 1995
Vechime
31 de ani
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. PRINCIPALA Nr. 743, Sat Vama Com. Vama, Jud. Satu Mare, 447350

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • SAN••• VERON•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-12,9% față de 2024

328.812 RON

2024: 377.564 RON

0200k400k600k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 525.220 RONAnul 2017: 464.884 RONAnul 2018: 408.369 RONAnul 2019: 434.088 RONAnul 2020: 421.850 RONAnul 2021: 381.855 RONAnul 2022: 401.004 RONAnul 2023: 412.344 RONAnul 2024: 377.564 RONAnul 2025: 328.812 RON

Profit net 2025

-64,6% față de 2024

13.487 RON

2024: 38.065 RON

-20k020k40k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 10.277 RONAnul 2017: -8.684 RONAnul 2018: 8.332 RONAnul 2019: -3.622 RONAnul 2020: 8.990 RONAnul 2021: 7.052 RONAnul 2022: 7.813 RONAnul 2023: 22.170 RONAnul 2024: 38.065 RONAnul 2025: 13.487 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    329 mii lei
    Profit net
    13 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    378 mii lei
    Profit net
    38 mii lei
    Angajați
    0
  • 2023

    Cifra de afaceri
    412 mii lei
    Profit net
    22 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    401 mii lei
    Profit net
    8 mii lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    382 mii lei
    Profit net
    7 mii lei
    Angajați
    1
  • 2020

    Cifra de afaceri
    422 mii lei
    Profit net
    9 mii lei
    Angajați
    2
  • 2019

    Cifra de afaceri
    434 mii lei
    Profit net
    -4 mii lei
    Angajați
    2
  • 2018

    Cifra de afaceri
    408 mii lei
    Profit net
    8 mii lei
    Angajați
    2
  • 2017

    Cifra de afaceri
    465 mii lei
    Profit net
    -9 mii lei
    Angajați
    3
  • 2016

    Cifra de afaceri
    525 mii lei
    Profit net
    10 mii lei
    Angajați
    3

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăAtenție
4,1%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 4,1 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
2,52Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 2,52 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
37%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

37% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2024

    Cel mai mare profit net din istoric

  2. 2015

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. 1996

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. 1995

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Satu Mare cu nr. J30/595/1995, sub denumirea IMVER SRL.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre IMVER S.R.L.

Este IMVER S.R.L. activă?

Da. IMVER S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a IMVER S.R.L.?

Cifra de afaceri a IMVER S.R.L. în 2025 a fost de 328.812 lei, în scădere cu 13% față de 2024.

Ce profit a avut IMVER S.R.L. în 2025?

În 2025, IMVER S.R.L. a înregistrat un profit net de 13.487 lei.

Ce activitate are IMVER S.R.L.?

Activitatea principală a IMVER S.R.L. este Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN 4711).

Unde are sediul IMVER S.R.L.?

IMVER S.R.L. are sediul social la adresa Str. PRINCIPALA Nr. 743, Sat Vama Com. Vama, Jud. Satu Mare, 447350.

IMVER S.R.L. este plătitoare de TVA?

Da. IMVER S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA.

IMVER S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. IMVER S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre IMVER S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].