Marjă netă
IndisponibilNu se poate calcula: firma nu a raportat cifră de afaceri în acest an.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
ÎMPLINIREA VISELOR SRL (CUI 33355700) este o societate cu răspundere limitată activă din satul Lupăria, Comuna Cotnari, județul Iași, înființată în 2014. Activitatea principală este Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor (CAEN 8230).
În 2020 nu a raportat cifră de afaceri, dar a înregistrat o pierdere netă de 7.994 lei, fără angajați declarați.
Nu este înregistrată în scopuri de TVA. ANAF a declarat-o contribuabil inactiv.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2014 | 8.800 lei |
| 2015 | 6.980 lei |
| 2016 | 24.000 lei |
| 2017 | 89.600 lei |
| 2019 | 83.104 lei |
| 2020 | - |
| Indicator | 2020 | 2019 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | - | 83.104 | 89.600 | 24.000 | 6.980 | 8.800 |
| Profit net | -7.994 | 18.806 | 48.740 | 10.001 | - | 1.067 |
| Număr mediu de angajați | - | 0 | - | - | - | - |
| Active imobilizate | - | 0 | - | - | - | - |
| Active circulante | 66.386 | 74.380 | 58.160 | 200 | 592 | 3.631 |
| Stocuri | - | 0 | - | - | 0 | 3.350 |
| Creanțe | - | 0 | - | - | - | - |
| Datorii | 0 | 0 | 8.720 | 0 | 0 | 2.364 |
| Capitaluri proprii | 66.386 | 74.380 | 49.440 | 200 | 592 | 1.267 |
Nu se poate calcula: firma nu a raportat cifră de afaceri în acest an.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Nu se poate calcula: firma nu a raportat datorii în acest an.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
0% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. ÎMPLINIREA VISELOR SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
În 2020, ÎMPLINIREA VISELOR SRL a înregistrat o pierdere netă de 7.994 lei.
Activitatea principală a ÎMPLINIREA VISELOR SRL este Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor (CAEN 8230).
ÎMPLINIREA VISELOR SRL are sediul social la adresa Sat Lupăria, Comuna Cotnari, Jud. Iași, 707129.
Nu. ÎMPLINIREA VISELOR SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. ÎMPLINIREA VISELOR SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].