ActivăSRL

IMPLEX SRL

Str. Mare Nr. 87, Orş. Zărneşti, Jud. Braşov, 505800

CAEN 5630: Baruri și alte activități de servire a băuturilor

CUI
1125037
Reg. Com.
J08/1699/1991
Înființată
19 septembrie 1991
Vechime
35 de ani
Cifra de afaceri 2025
3,0 mil. lei
Profit net 2025
6 mii lei
Angajați 2025
9

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Înscrisă în RO e-Factura
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 26.11.1992

Rezumat

Pe scurt

IMPLEX SRL (CUI 1125037) este o societate cu răspundere limitată activă din Zărnești, județul Brașov, înființată în 1991. Activitatea principală este Baruri și alte activități de servire a băuturilor (CAEN 5630).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 3,02 mil. lei (+24% față de 2024) și un profit net de 6.231 lei, cu 9 angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
1125037
Nr. Reg. Com.
J08/1699/1991
EUID
ROONRC.J08/1699/1991
Cod CAEN principal
5630 - Baruri și alte activități de servire a băuturilor
Data înființării
19 septembrie 1991
Vechime
35 de ani
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Mare Nr. 87, Orş. Zărneşti, Jud. Braşov, 505800

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • PLE••• I•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+23,5% față de 2024

3.019.341 RON

2024: 2.443.977 RON

01 mil2 mil3 mil4 mil2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 721.834 RONAnul 2017: 743.734 RONAnul 2018: 803.746 RONAnul 2019: 867.307 RONAnul 2020: 986.800 RONAnul 2021: 1.096.651 RONAnul 2022: 1.283.815 RONAnul 2023: 1.645.155 RONAnul 2024: 2.443.977 RONAnul 2025: 3.019.341 RON

Profit net 2025

-24,2% față de 2024

6.231 RON

2024: 8.215 RON

-150k-100k-50k050k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: -33.551 RONAnul 2017: -79.007 RONAnul 2018: -89.010 RONAnul 2019: -108.573 RONAnul 2020: 20.511 RONAnul 2021: -53.732 RONAnul 2022: 28.630 RONAnul 2023: 11.667 RONAnul 2024: 8.215 RONAnul 2025: 6.231 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    3,0 mil. lei
    Profit net
    6 mii lei
    Angajați
    9
  • 2024

    Cifra de afaceri
    2,4 mil. lei
    Profit net
    8 mii lei
    Angajați
    8
  • 2023

    Cifra de afaceri
    1,6 mil. lei
    Profit net
    12 mii lei
    Angajați
    7
  • 2022

    Cifra de afaceri
    1,3 mil. lei
    Profit net
    29 mii lei
    Angajați
    7
  • 2021

    Cifra de afaceri
    1,1 mil. lei
    Profit net
    -54 mii lei
    Angajați
    7
  • 2020

    Cifra de afaceri
    987 mii lei
    Profit net
    21 mii lei
    Angajați
    8
  • 2019

    Cifra de afaceri
    867 mii lei
    Profit net
    -109 mii lei
    Angajați
    9
  • 2018

    Cifra de afaceri
    804 mii lei
    Profit net
    -89 mii lei
    Angajați
    9
  • 2017

    Cifra de afaceri
    744 mii lei
    Profit net
    -79 mii lei
    Angajați
    9
  • 2016

    Cifra de afaceri
    722 mii lei
    Profit net
    -34 mii lei
    Angajați
    8

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăAtenție
0,2%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 0,2 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,60Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 60% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
127%Față de anul anterior: stabil
20212022202320242025

127% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. 2024

    Înscrierea în Registrul RO e-Factura

  3. 2014

    Cel mai mare profit net din istoric

  4. 1996

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  5. 1991

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Brașov cu nr. J8/1699/1991.

În cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare), evoluția cifrei de afaceri și a profitului și dosarele în instanță pe ani. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre IMPLEX SRL

Este IMPLEX SRL activă?

Da. IMPLEX SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a IMPLEX SRL?

Cifra de afaceri a IMPLEX SRL în 2025 a fost de 3.019.341 lei (3,02 mil. lei), în creștere cu 24% față de 2024.

Ce profit a avut IMPLEX SRL în 2025?

În 2025, IMPLEX SRL a înregistrat un profit net de 6.231 lei.

Ce activitate are IMPLEX SRL?

Activitatea principală a IMPLEX SRL este Baruri și alte activități de servire a băuturilor (CAEN 5630).

Unde are sediul IMPLEX SRL?

IMPLEX SRL are sediul social la adresa Str. Mare Nr. 87, Orș. Zărnești, Jud. Brașov, 505800.

IMPLEX SRL este plătitoare de TVA?

Da. IMPLEX SRL este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

IMPLEX SRL are datorii la ANAF?

Nu. IMPLEX SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre IMPLEX SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].