Marjă netă
SlabFirma a pierdut 27,9 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
IMPEX STADION SRL (CUI 1486708) este o societate cu răspundere limitată activă din Drăgășani, județul Vâlcea, înființată în 1991. Activitatea principală este Restaurante (CAEN 5611).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 187.539 lei (-17% față de 2024) și o pierdere netă de 52.301 lei, cu 1 angajat.
Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 449.122 lei |
| 2017 | 443.697 lei |
| 2018 | 317.423 lei |
| 2019 | 187.112 lei |
| 2020 | 241.647 lei |
| 2021 | 142.462 lei |
| 2022 | 172.675 lei |
| 2023 | 237.734 lei |
| 2024 | 225.321 lei |
| 2025 | 187.539 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 187.539 | 225.321 | 237.734 | 172.675 | 142.462 | 241.647 | 187.112 | 317.423 | 443.697 | 449.122 |
| Profit net | -52.301 | 9.121 | -45.085 | 23.400 | 33.956 | 97.251 | 20.105 | -42.633 | -57.492 | -6.093 |
| Număr mediu de angajați | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | - | 1 | 1 | 9 | 9 |
| Active imobilizate | 76.038 | 78.740 | 81.282 | 83.680 | 86.295 | 88.910 | 91.086 | 93.689 | 96.291 | 98.894 |
| Active circulante | 71.334 | 123.909 | 109.263 | 149.905 | 120.454 | 82.821 | 3.937 | 11.431 | 30.074 | 73.737 |
| Stocuri | 6.506 | 15.786 | 3.577 | 17.252 | 12.720 | 3.701 | 3.860 | 9.537 | 4.074 | 24.902 |
| Creanțe | 198 | 20.000 | - | - | 20 | 7.043 | - | - | 6.962 | 12.000 |
| Datorii | 8.333 | 11.519 | 8.536 | 6.491 | 3.055 | 1.993 | 22.536 | 52.738 | 31.350 | 20.124 |
| Capitaluri proprii | 139.039 | 191.130 | 182.009 | 227.094 | 203.694 | 169.738 | 72.487 | 52.382 | 95.015 | 152.507 |
Firma a pierdut 27,9 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 8,56 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
5,7% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. IMPEX STADION SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a IMPEX STADION SRL în 2025 a fost de 187.539 lei, în scădere cu 17% față de 2024.
În 2025, IMPEX STADION SRL a înregistrat o pierdere netă de 52.301 lei.
Activitatea principală a IMPEX STADION SRL este Restaurante (CAEN 5611).
IMPEX STADION SRL are sediul social la adresa Str. I.C. Bratianu Nr. 20, Municipiul Drăgășani, Jud. Vâlcea.
Nu. IMPEX STADION SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. IMPEX STADION SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].