ActivăSRL

IMO PLUS DEVELOPER S.R.L.

Bld. Revoluţiei Nr. 52-54, Sc. C, Et. 1, Ap. 1, Mun. Arad, Jud. Arad

CAEN 4100: Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

CUI
41001585
Reg. Com.
J2019000822020
Înființată
17 aprilie 2019
Vechime
7 ani, 5 luni
Cifra de afaceri 2025
31,8 mil. lei
Profit net 2025
679 mii lei
Angajați 2025
15

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Înscrisă în RO e-Factura
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 17.04.2019

Rezumat

Pe scurt

IMO PLUS DEVELOPER S.R.L. (CUI 41001585) este o societate cu răspundere limitată activă din Arad, înființată în 2019. Activitatea principală este Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4100).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 31,8 mil. lei (-11% față de 2024) și un profit net de 678.593 lei, cu 15 angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
41001585
Nr. Reg. Com.
J2019000822020
EUID
ROONRC.J2019000822020
Cod CAEN principal
4100 - Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Data înființării
17 aprilie 2019
Vechime
7 ani, 5 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Bld. Revoluţiei Nr. 52-54, Sc. C, Et. 1, Ap. 1, Mun. Arad, Jud. Arad

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (2)
  • EDG••• H••• RESIDE••• S.R•••
  • VĂD••• COS••• DUMI•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2019 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-10,9% față de 2024

31.776.487 RON

2024: 35.652.097 RON

010 mil20 mil30 mil40 mil2019202020212022202320242025Anul 2019: 0 RONAnul 2020: 5.997.998 RONAnul 2021: 18.240.297 RONAnul 2022: 23.778.914 RONAnul 2023: 24.567.879 RONAnul 2024: 35.652.097 RONAnul 2025: 31.776.487 RON

Profit net 2025

-80,2% față de 2024

678.593 RON

2024: 3.432.446 RON

-1 mil01 mil2 mil3 mil4 mil2019202020212022202320242025Anul 2019: -2.810 RONAnul 2020: 867.839 RONAnul 2021: 2.850.045 RONAnul 2022: 819.946 RONAnul 2023: 1.540.661 RONAnul 2024: 3.432.446 RONAnul 2025: 678.593 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    31,8 mil. lei
    Profit net
    679 mii lei
    Angajați
    15
  • 2024

    Cifra de afaceri
    35,7 mil. lei
    Profit net
    3,4 mil. lei
    Angajați
    14
  • 2023

    Cifra de afaceri
    24,6 mil. lei
    Profit net
    1,5 mil. lei
    Angajați
    14
  • 2022

    Cifra de afaceri
    23,8 mil. lei
    Profit net
    820 mii lei
    Angajați
    11
  • 2021

    Cifra de afaceri
    18,2 mil. lei
    Profit net
    2,9 mil. lei
    Angajați
    7
  • 2020

    Cifra de afaceri
    6,0 mil. lei
    Profit net
    868 mii lei
    Angajați
    1
  • 2019

    Cifra de afaceri
    0 lei
    Profit net
    -3 mii lei
    Angajați
    0

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăAtenție
2,1%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 2,1 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,97Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 97% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareAtenție
67%Față de anul anterior: stabil
20212022202320242025

67% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2024

    Înscrierea în Registrul RO e-Factura

  2. Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. Cel mai mare profit net din istoric

  4. 2019

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  5. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Arad cu nr. J2/822/2019.

În cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare), evoluția cifrei de afaceri și a profitului și dosarele în instanță pe ani. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre IMO PLUS DEVELOPER S.R.L.

Este IMO PLUS DEVELOPER S.R.L. activă?

Da. IMO PLUS DEVELOPER S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a IMO PLUS DEVELOPER S.R.L.?

Cifra de afaceri a IMO PLUS DEVELOPER S.R.L. în 2025 a fost de 31.776.487 lei (31,8 mil. lei), în scădere cu 11% față de 2024.

Ce profit a avut IMO PLUS DEVELOPER S.R.L. în 2025?

În 2025, IMO PLUS DEVELOPER S.R.L. a înregistrat un profit net de 678.593 lei.

Ce activitate are IMO PLUS DEVELOPER S.R.L.?

Activitatea principală a IMO PLUS DEVELOPER S.R.L. este Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4100).

Unde are sediul IMO PLUS DEVELOPER S.R.L.?

IMO PLUS DEVELOPER S.R.L. are sediul social la adresa Bld. Revoluției Nr. 52-54, Sc. C, Et. 1, Ap. 1, Mun. Arad, Jud. Arad.

IMO PLUS DEVELOPER S.R.L. este plătitoare de TVA?

Da. IMO PLUS DEVELOPER S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

IMO PLUS DEVELOPER S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. IMO PLUS DEVELOPER S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre IMO PLUS DEVELOPER S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].