ActivăSRL

IMBOLD AUTO SRL

Str. Rafinăriei Nr. 27, Orş. Dărmăneşti, Jud. Bacău, 605300

CAEN 8559: Alte forme de învățământ n.c.a.

CUI
28875090
Reg. Com.
J2011000820042
Înființată
15 iulie 2011
Vechime
15 ani, 2 luni
Cifra de afaceri 2025
86 mii lei
Profit net 2025
-411 mii lei
Angajați 2025
3

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Înscrisă în RO e-Factura
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 15.07.2011

Rezumat

Pe scurt

IMBOLD AUTO SRL (CUI 28875090) este o societate cu răspundere limitată activă din Dărmănești, județul Bacău, înființată în 2011. Activitatea principală este Alte forme de învățământ n.c.a. (CAEN 8559).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 85.750 lei (-64% față de 2024) și o pierdere netă de 410.763 lei, cu 3 angajați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA, dar este înregistrată în RO e-Factura.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
28875090
Nr. Reg. Com.
J2011000820042
EUID
ROONRC.J04/820/2011
Cod CAEN principal
8559 - Alte forme de învățământ n.c.a.
Data înființării
15 iulie 2011
Vechime
15 ani, 2 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Rafinăriei Nr. 27, Orş. Dărmăneşti, Jud. Bacău, 605300

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • B••• ŞTE•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-64,1% față de 2024

85.750 RON

2024: 238.551 RON

0100k200k300k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 210.347 RONAnul 2017: 206.402 RONAnul 2018: 285.100 RONAnul 2019: 297.134 RONAnul 2020: 282.990 RONAnul 2021: 290.550 RONAnul 2022: 297.842 RONAnul 2023: 168.370 RONAnul 2024: 238.551 RONAnul 2025: 85.750 RON

Profit net 2025

-2423,3% față de 2024

-410.763 RON

2024: 17.680 RON

-600k-400k-200k0200k400k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 146.219 RONAnul 2017: 128.723 RONAnul 2018: 203.270 RONAnul 2019: 221.327 RONAnul 2020: 220.302 RONAnul 2021: 211.702 RONAnul 2022: 221.519 RONAnul 2023: 110.866 RONAnul 2024: 17.680 RONAnul 2025: -410.763 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    86 mii lei
    Profit net
    -411 mii lei
    Angajați
    3
  • 2024

    Cifra de afaceri
    239 mii lei
    Profit net
    18 mii lei
    Angajați
    4
  • 2023

    Cifra de afaceri
    168 mii lei
    Profit net
    111 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    298 mii lei
    Profit net
    222 mii lei
    Angajați
    2
  • 2021

    Cifra de afaceri
    291 mii lei
    Profit net
    212 mii lei
    Angajați
    2
  • 2020

    Cifra de afaceri
    283 mii lei
    Profit net
    220 mii lei
    Angajați
    3
  • 2019

    Cifra de afaceri
    297 mii lei
    Profit net
    221 mii lei
    Angajați
    3
  • 2018

    Cifra de afaceri
    285 mii lei
    Profit net
    203 mii lei
    Angajați
    3
  • 2017

    Cifra de afaceri
    206 mii lei
    Profit net
    129 mii lei
    Angajați
    3
  • 2016

    Cifra de afaceri
    210 mii lei
    Profit net
    146 mii lei
    Angajați
    2

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăSlab
-479%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Firma a pierdut 479 de lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,12Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 12% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
436%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

436% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2024

    Anularea înregistrării în scopuri de TVA

  2. Înscrierea în Registrul RO e-Factura

  3. 2023

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. 2022

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  5. Cel mai mare profit net din istoric

  6. 2011

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Bacău cu nr. J4/820/2011.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre IMBOLD AUTO SRL

Este IMBOLD AUTO SRL activă?

Da. IMBOLD AUTO SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a IMBOLD AUTO SRL?

Cifra de afaceri a IMBOLD AUTO SRL în 2025 a fost de 85.750 lei, în scădere cu 64% față de 2024.

Ce profit a avut IMBOLD AUTO SRL în 2025?

În 2025, IMBOLD AUTO SRL a înregistrat o pierdere netă de 410.763 lei.

Ce activitate are IMBOLD AUTO SRL?

Activitatea principală a IMBOLD AUTO SRL este Alte forme de învățământ n.c.a. (CAEN 8559).

Unde are sediul IMBOLD AUTO SRL?

IMBOLD AUTO SRL are sediul social la adresa Str. Rafinăriei Nr. 27, Orș. Dărmănești, Jud. Bacău, 605300.

IMBOLD AUTO SRL este plătitoare de TVA?

Nu. IMBOLD AUTO SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

IMBOLD AUTO SRL are datorii la ANAF?

Nu. IMBOLD AUTO SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre IMBOLD AUTO SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].