Marjă netă
De urmăritDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 2 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
IMAV PRODSERV SRL (CUI 3554655) este o societate cu răspundere limitată activă din Gherla, județul Cluj, înființată în 1993. Activitatea principală este Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții (CAEN 4313).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 43.700 lei (+25% față de 2024) și un profit net de 878 lei, fără angajați declarați.
Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2015 | 12.380 lei |
| 2016 | 38.045 lei |
| 2017 | 36.610 lei |
| 2018 | 180.134 lei |
| 2019 | 49.104 lei |
| 2020 | 34.000 lei |
| 2021 | 54.200 lei |
| 2022 | 49.240 lei |
| 2024 | 34.852 lei |
| 2025 | 43.700 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 43.700 | 34.852 | 49.240 | 54.200 | 34.000 | 49.104 | 180.134 | 36.610 | 38.045 | 12.380 |
| Profit net | 878 | 6.648 | -2.187 | 4.607 | -5.554 | 4.797 | 55.153 | 18.876 | 27.212 | - |
| Număr mediu de angajați | - | - | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | - | - |
| Active imobilizate | - | - | - | - | 1.027 | 2.147 | 3.267 | - | - | - |
| Active circulante | 7.529 | 6.408 | 19.734 | 28.844 | 22.110 | 28.131 | 73.303 | 21.526 | 28.318 | 10.593 |
| Stocuri | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Creanțe | 3.458 | 212 | 14.526 | 19.815 | 13.965 | 15.296 | 25.883 | 13.014 | 11.312 | 9.610 |
| Datorii | 1.064 | 768 | 5.217 | 3.691 | 2.589 | 4.174 | 2.343 | 2.365 | 821 | 651 |
| Capitaluri proprii | 6.634 | 5.756 | 14.608 | 25.245 | 20.638 | 26.192 | 74.314 | 19.161 | 27.497 | 9.942 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 2 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 7,08 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
14% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. IMAV PRODSERV SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a IMAV PRODSERV SRL în 2025 a fost de 43.700 lei, în creștere cu 25% față de 2024.
În 2025, IMAV PRODSERV SRL a înregistrat un profit net de 878 lei.
Activitatea principală a IMAV PRODSERV SRL este Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții (CAEN 4313).
IMAV PRODSERV SRL are sediul social la adresa Str. ST. O. IOSIF Nr. 5, Municipiul Gherla, Jud. Cluj, 3475.
Nu. IMAV PRODSERV SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. IMAV PRODSERV SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].