ActivăSRL

ILYA ART-CONSTRUCT SRL

Bld. Mărăşeşti Nr. 91, Mun. Oneşti, Jud. Bacău, 601146

CAEN 4120: Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

CUI
28479583
Reg. Com.
J04/604/2011
Înființată
13 mai 2011
Vechime
15 ani, 5 luni
Cifra de afaceri 2025
54 mii lei
Profit net 2025
9 mii lei

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 13.05.2011

Rezumat

Pe scurt

ILYA ART-CONSTRUCT SRL (CUI 28479583) este o societate cu răspundere limitată activă din Onești, județul Bacău, înființată în 2011. Activitatea principală este Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4120).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 54.000 lei (+731% față de 2024) și un profit net de 9.061 lei, fără angajați declarați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
28479583
Nr. Reg. Com.
J04/604/2011
EUID
ROONRC.J04/604/2011
Cod CAEN principal
4120 - Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Data înființării
13 mai 2011
Vechime
15 ani, 5 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Bld. Mărăşeşti Nr. 91, Mun. Oneşti, Jud. Bacău, 601146

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • CÎR••• IUL•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+730,8% față de 2024

54.000 RON

2024: 6.500 RON

020k40k60k80k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 2.813 RONAnul 2017: 5.300 RONAnul 2018: 8.900 RONAnul 2019: 17.330 RONAnul 2020: 17.350 RONAnul 2021: 73.400 RONAnul 2022: 37.650 RONAnul 2023: 29.000 RONAnul 2024: 6.500 RONAnul 2025: 54.000 RON

Profit net 2025

+255,3% față de 2024

9.061 RON

2024: 2.550 RON

-50k-25k025k50k75k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: -6.959 RONAnul 2017: -5.292 RONAnul 2018: 953 RONAnul 2019: -25.417 RONAnul 2020: -4.048 RONAnul 2021: 61.398 RONAnul 2022: 35.712 RONAnul 2023: 20.724 RONAnul 2024: 2.550 RONAnul 2025: 9.061 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    54 mii lei
    Profit net
    9 mii lei
    Angajați
    -
  • 2024

    Cifra de afaceri
    7 mii lei
    Profit net
    3 mii lei
    Angajați
    0
  • 2023

    Cifra de afaceri
    29 mii lei
    Profit net
    21 mii lei
    Angajați
    -
  • 2022

    Cifra de afaceri
    38 mii lei
    Profit net
    36 mii lei
    Angajați
    -
  • 2021

    Cifra de afaceri
    73 mii lei
    Profit net
    61 mii lei
    Angajați
    0
  • 2020

    Cifra de afaceri
    17 mii lei
    Profit net
    -4 mii lei
    Angajați
    1
  • 2019

    Cifra de afaceri
    17 mii lei
    Profit net
    -25 mii lei
    Angajați
    1
  • 2018

    Cifra de afaceri
    9 mii lei
    Profit net
    953 lei
    Angajați
    -
  • 2017

    Cifra de afaceri
    5 mii lei
    Profit net
    -5 mii lei
    Angajați
    -
  • 2016

    Cifra de afaceri
    3 mii lei
    Profit net
    -7 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
17%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 16,8 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
97.689,00Față de anul anterior: în creștere
2021202220232025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 97.689,00 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
0%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

0% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2021

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2011

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Bacău cu nr. J4/604/2011.

În cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre ILYA ART-CONSTRUCT SRL

Este ILYA ART-CONSTRUCT SRL activă?

Da. ILYA ART-CONSTRUCT SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a ILYA ART-CONSTRUCT SRL?

Cifra de afaceri a ILYA ART-CONSTRUCT SRL în 2025 a fost de 54.000 lei, în creștere cu 731% față de 2024.

Ce profit a avut ILYA ART-CONSTRUCT SRL în 2025?

În 2025, ILYA ART-CONSTRUCT SRL a înregistrat un profit net de 9.061 lei.

Ce activitate are ILYA ART-CONSTRUCT SRL?

Activitatea principală a ILYA ART-CONSTRUCT SRL este Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4120).

Unde are sediul ILYA ART-CONSTRUCT SRL?

ILYA ART-CONSTRUCT SRL are sediul social la adresa Bld. Mărășești Nr. 91, Mun. Onești, Jud. Bacău, 601146.

ILYA ART-CONSTRUCT SRL este plătitoare de TVA?

Nu. ILYA ART-CONSTRUCT SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

ILYA ART-CONSTRUCT SRL are datorii la ANAF?

Nu. ILYA ART-CONSTRUCT SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre ILYA ART-CONSTRUCT SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].