ILVAMAR COM SRL Suspendată SRL

Înființată 17.03.2008
Str. DRAGOSLAVELOR Nr. 1B, Bl. A1, Sc. C, Et. 2, Ap. 50, Municipiul Constanţa, Jud. Constanţa 4711, Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun

Prezentare

Pe scurt

ILVAMAR COM SRL (CUI 23524780) este o societate cu răspundere limitată din Constanța, înființată în 2008. Activitatea principală este Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN 4711). Activitatea firmei este suspendată.

În 2011 nu a raportat cifră de afaceri, dar a înregistrat o pierdere netă de 100 lei, fără angajați declarați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA. ANAF a declarat-o contribuabil inactiv.

Cifra de afaceri 2025
-
Profit net 2025
0lei
Angajați 2025
0
Marjă netă
-
Capital social
500lei
Vechime
18ani

Evoluție financiară

Ministerul Finanțelor, 2016-2025
Cifra de afaceri
AnValoare
2016-
2017-
2018-
20190 lei
20200 lei
2021-
2022-
20230 lei
20240 lei
2025-

Indicatori din bilanț

lei
Indicatori din bilanț pe ani, în lei
Indicator2025202420232022202120202019201820172016
Cifra de afaceri-00--00---
Profit net0000000000
Număr mediu de angajați0-----0---
Active imobilizate1.2871.2871.2871.2871.2871.2871.2871.2871.2871.287
Active circulante8.9318.9318.9318.9318.9318.9318.9318.9318.9318.931
Stocuri9999999999
Creanțe8.7038.7038.7038.7038.7038.7038.7038.7038.7038.703
Datorii4.3374.3374.3374.3374.3374.3374.3374.3374.3374.337
Capitaluri proprii5.8815.8815.8815.8815.8815.8815.8815.8815.8815.881
Ultimul bilanț: 2025. Valori din situațiile financiare anuale depuse.

Indicatori financiari 2025

Marjă netă

Indisponibil
-

Nu se poate calcula: firma nu a raportat cifră de afaceri în acest an.

Verde ≥ 5%, roșu sub 0

Lichiditate curentă

Bun
2,06 Față de anul anterior: stabil

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 2,06 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5, roșu sub 1

Grad de îndatorare

Bun
42% Față de anul anterior: stabil

42% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60%, roșu peste 80%

  • Lichiditate rapidă
  • Solvabilitate
  • Zile încasare creanțe
  • Zile de stoc
  • CA per angajat
  • Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Stare fiscală și juridică

ANAF, actualizat 30.09.2026
Înregistrat în scopuri de TVA Nu
RO e-Factura Neînregistrat
Inactiv fiscal Da
Obligații restante la ANAF Nu figurează lista contribuabililor datornici
TVA la încasare Cu cont gratuit
Split TVA Cu cont gratuit
Stare la Registrul Comerțului Întrerupere temporară de activitatePerioadă de suspendare activitate expirată
Ultimul status ANAFSUSPENDARE ACTIVITATE din data 28.09.2012

Identificare și contact

ONRC, ANAF

Date de identificare

CUI / CIF
23524780
Nr. Reg. Com.
J13/979/2008
EUID
ROONRC.J13/979/2008
Cod CAEN principal
4711, Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
Data înființării
17 martie 2008
Vechime
18 ani, 7 luni
Formă juridică
SRL
Capital social
500 lei (bilanț 2025)
Adresă sediu
Str. DRAGOSLAVELOR Nr. 1B, Bl. A1, Sc. C, Et. 2, Ap. 50, Municipiul Constanţa, Jud. Constanţa
Domiciliu fiscal
Str. Dragoslavele Nr. 1B, Mun. Constanţa, Jud. Constanţa, 900560

Date de contact

parțial ascunse
Telefoane (1)
  • 0727••••••
Email (0)
-
Website (0)
-

Administratori și reprezentanți

1
  • HE••• VIOL•••Administrator, România
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică. Vezi complet

Dosare în instanță

portal.just.ro
Dosarele sunt disponibile cu cont

Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.

Creează cont gratuit

Relații și clasament

ONRC, Ministerul Finanțelor

Firme legate și la aceeași adresă

Vezi rețeaua firmei

Firmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.

Creează cont gratuit

Clasament în domeniu și județ

Locul firmei în clasament

Poziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.

Creează cont gratuit

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
2016
  1. Declarată contribuabil inactiv de ANAF ANAF
2013
  1. Încetarea înregistrării în scopuri de TVA ANAF
2009
  1. Cel mai mare profit net din istoric Bilanțuri
2008
  1. Înființarea firmei Înmatriculată în județul Constanța cu nr. J13/979/2008. ONRC
  2. Înregistrarea în scopuri de TVA ANAF

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Întrebări frecvente despre ILVAMAR COM SRL

Este ILVAMAR COM SRL activă?

Nu. Activitatea ILVAMAR COM SRL este suspendată.

Ce profit a avut ILVAMAR COM SRL în 2011?

În 2011, ILVAMAR COM SRL a înregistrat o pierdere netă de 100 lei.

Ce activitate are ILVAMAR COM SRL?

Activitatea principală a ILVAMAR COM SRL este Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN 4711).

Unde are sediul ILVAMAR COM SRL?

ILVAMAR COM SRL are sediul social la adresa Str. DRAGOSLAVELOR Nr. 1B, Bl. A1, Sc. C, Et. 2, Ap. 50, Municipiul Constanța, Jud. Constanța.

ILVAMAR COM SRL este plătitoare de TVA?

Nu. ILVAMAR COM SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

ILVAMAR COM SRL are datorii la ANAF?

Nu. ILVAMAR COM SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre ILVAMAR COM SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].