ActivăSRL

ILPROARH S.R.L.

Bld. Decebal, Bl. K, Sc. A, Et. 3, Ap. 9, Mun. Deva, Jud. Hunedoara, 330167

CAEN 7111: Activități de arhitectură

CUI
23917402
Reg. Com.
J20/838/2008
Înființată
21 mai 2008
Vechime
18 ani, 4 luni
Cifra de afaceri 2025
44 mii lei
Profit net 2025
-29 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 21.05.2008

Rezumat

Pe scurt

ILPROARH S.R.L. (CUI 23917402) este o societate cu răspundere limitată activă din Deva, județul Hunedoara, înființată în 2008. Activitatea principală este Activități de arhitectură (CAEN 7111).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 43.500 lei (-14% față de 2024) și o pierdere netă de 29.445 lei, cu 1 angajat.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
23917402
Nr. Reg. Com.
J20/838/2008
EUID
ROONRC.J20/838/2008
Cod CAEN principal
7111 - Activități de arhitectură
Data înființării
21 mai 2008
Vechime
18 ani, 4 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Bld. Decebal, Bl. K, Sc. A, Et. 3, Ap. 9, Mun. Deva, Jud. Hunedoara, 330167

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • ILI••• MA••• MARC•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2015 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-14,0% față de 2024

43.500 RON

2024: 50.600 RON

050k100k150k2015201620172019202020212022202320242025Anul 2015: 62.150 RONAnul 2016: 68.233 RONAnul 2017: 117.901 RONAnul 2019: 15.360 RONAnul 2020: 61.700 RONAnul 2021: 72.900 RONAnul 2022: 60.000 RONAnul 2023: 45.600 RONAnul 2024: 50.600 RONAnul 2025: 43.500 RON

Profit net 2025

-112,3% față de 2024

-29.445 RON

2024: -13.869 RON

-40k-20k020k40k60k2015201620172019202020212022202320242025Anul 2015: 32.886 RONAnul 2016: 36.172 RONAnul 2017: 49.860 RONAnul 2019: 1.215 RONAnul 2020: 22.343 RONAnul 2021: 29.160 RONAnul 2022: 18.276 RONAnul 2023: -19.899 RONAnul 2024: -13.869 RONAnul 2025: -29.445 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    44 mii lei
    Profit net
    -29 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    51 mii lei
    Profit net
    -14 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    46 mii lei
    Profit net
    -20 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    60 mii lei
    Profit net
    18 mii lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    73 mii lei
    Profit net
    29 mii lei
    Angajați
    1
  • 2020

    Cifra de afaceri
    62 mii lei
    Profit net
    22 mii lei
    Angajați
    1
  • 2019

    Cifra de afaceri
    15 mii lei
    Profit net
    1 mii lei
    Angajați
    0
  • 2017

    Cifra de afaceri
    118 mii lei
    Profit net
    50 mii lei
    Angajați
    1
  • 2016

    Cifra de afaceri
    68 mii lei
    Profit net
    36 mii lei
    Angajați
    1
  • 2015

    Cifra de afaceri
    62 mii lei
    Profit net
    33 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăSlab
-68%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Firma a pierdut 67,7 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăAtenție
1,41Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,41 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareAtenție
65%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

65% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2017

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. 2008

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Hunedoara cu nr. J20/838/2008, sub denumirea ILPROARH SRL.

  3. Cel mai mare profit net din istoric

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre ILPROARH S.R.L.

Este ILPROARH S.R.L. activă?

Da. ILPROARH S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a ILPROARH S.R.L.?

Cifra de afaceri a ILPROARH S.R.L. în 2025 a fost de 43.500 lei, în scădere cu 14% față de 2024.

Ce profit a avut ILPROARH S.R.L. în 2025?

În 2025, ILPROARH S.R.L. a înregistrat o pierdere netă de 29.445 lei.

Ce activitate are ILPROARH S.R.L.?

Activitatea principală a ILPROARH S.R.L. este Activități de arhitectură (CAEN 7111).

Unde are sediul ILPROARH S.R.L.?

ILPROARH S.R.L. are sediul social la adresa Bld. Decebal, Bl. K, Sc. A, Et. 3, Ap. 9, Mun. Deva, Jud. Hunedoara, 330167.

ILPROARH S.R.L. este plătitoare de TVA?

Nu. ILPROARH S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.

ILPROARH S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. ILPROARH S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre ILPROARH S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].