ActivăSRL

ILMAR CONS SRL

Str. Ciucaş Nr. 5, Ap. 46, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400545

CAEN 6920: Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal

CUI
18717467
Reg. Com.
J2006001840128
Înființată
31 mai 2006
Vechime
20 de ani, 4 luni
Cifra de afaceri 2025
230 mii lei
Profit net 2025
75 mii lei
Angajați 2025
2

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 31.05.2006

Rezumat

Pe scurt

ILMAR CONS SRL (CUI 18717467) este o societate cu răspundere limitată activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2006. Activitatea principală este Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal (CAEN 6920).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 230.325 lei (+48% față de 2024) și un profit net de 74.807 lei, cu 2 angajați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
18717467
Nr. Reg. Com.
J2006001840128
EUID
ROONRC.J2006001840128
Cod CAEN principal
6920 - Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal
Data înființării
31 mai 2006
Vechime
20 de ani, 4 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Ciucaş Nr. 5, Ap. 46, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400545

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (2)
  • MO••• ILE•••
  • MO••• MAR••• SO•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+47,9% față de 2024

230.325 RON

2024: 155.725 RON

0100k200k300k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 52.665 RONAnul 2017: 45.380 RONAnul 2018: 47.750 RONAnul 2019: 57.600 RONAnul 2020: 64.700 RONAnul 2021: 69.000 RONAnul 2022: 77.900 RONAnul 2023: 87.400 RONAnul 2024: 155.725 RONAnul 2025: 230.325 RON

Profit net 2025

+41,3% față de 2024

74.807 RON

2024: 52.937 RON

020k40k60k80k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 30.635 RONAnul 2017: 22.516 RONAnul 2018: 14.265 RONAnul 2019: 18.438 RONAnul 2020: 27.610 RONAnul 2021: 29.297 RONAnul 2022: 30.113 RONAnul 2023: 27.440 RONAnul 2024: 52.937 RONAnul 2025: 74.807 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    230 mii lei
    Profit net
    75 mii lei
    Angajați
    2
  • 2024

    Cifra de afaceri
    156 mii lei
    Profit net
    53 mii lei
    Angajați
    2
  • 2023

    Cifra de afaceri
    87 mii lei
    Profit net
    27 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    78 mii lei
    Profit net
    30 mii lei
    Angajați
    -
  • 2021

    Cifra de afaceri
    69 mii lei
    Profit net
    29 mii lei
    Angajați
    -
  • 2020

    Cifra de afaceri
    65 mii lei
    Profit net
    28 mii lei
    Angajați
    -
  • 2019

    Cifra de afaceri
    58 mii lei
    Profit net
    18 mii lei
    Angajați
    -
  • 2018

    Cifra de afaceri
    48 mii lei
    Profit net
    14 mii lei
    Angajați
    -
  • 2017

    Cifra de afaceri
    45 mii lei
    Profit net
    23 mii lei
    Angajați
    -
  • 2016

    Cifra de afaceri
    53 mii lei
    Profit net
    31 mii lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
32%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 32,5 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
8,08Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 8,08 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
12%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

12% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2006

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/1840/2006.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre ILMAR CONS SRL

Este ILMAR CONS SRL activă?

Da. ILMAR CONS SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a ILMAR CONS SRL?

Cifra de afaceri a ILMAR CONS SRL în 2025 a fost de 230.325 lei, în creștere cu 48% față de 2024.

Ce profit a avut ILMAR CONS SRL în 2025?

În 2025, ILMAR CONS SRL a înregistrat un profit net de 74.807 lei.

Ce activitate are ILMAR CONS SRL?

Activitatea principală a ILMAR CONS SRL este Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal (CAEN 6920).

Unde are sediul ILMAR CONS SRL?

ILMAR CONS SRL are sediul social la adresa Str. Ciucaș Nr. 5, Ap. 46, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400545.

ILMAR CONS SRL este plătitoare de TVA?

Nu. ILMAR CONS SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

ILMAR CONS SRL are datorii la ANAF?

Nu. ILMAR CONS SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre ILMAR CONS SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].