Marjă netă
De urmăritDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 1,7 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
ILMADAM SRL (CUI 13813587) este o societate cu răspundere limitată activă din Reghin, județul Mureș, înființată în 2001. Activitatea principală este Comerț cu ridicata nespecializat (CAEN 4690).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 232.365 lei (-24% față de 2024) și un profit net de 3.957 lei, fără angajați declarați.
Este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 255.064 lei |
| 2017 | 350.948 lei |
| 2018 | 339.272 lei |
| 2019 | 427.702 lei |
| 2020 | 380.917 lei |
| 2021 | 292.902 lei |
| 2022 | 224.734 lei |
| 2023 | 187.198 lei |
| 2024 | 304.909 lei |
| 2025 | 232.365 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 232.365 | 304.909 | 187.198 | 224.734 | 292.902 | 380.917 | 427.702 | 339.272 | 350.948 | 255.064 |
| Profit net | 3.957 | 25.092 | 4.622 | 4.000 | 30.961 | 82.283 | 144.756 | 94.918 | 1.883 | -28.708 |
| Număr mediu de angajați | - | - | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 |
| Active imobilizate | 6.785 | 5.886 | - | - | - | - | 5.000 | 10.000 | 15.381 | 20.762 |
| Active circulante | 65.559 | 85.681 | 41.689 | 44.267 | 106.368 | 59.613 | 88.265 | 255.551 | 370.114 | 522.811 |
| Stocuri | 54.199 | 60.502 | 20.966 | 35.608 | 33.877 | 46.377 | 70.023 | 242.784 | 359.052 | 386.606 |
| Creanțe | 14.522 | 24.216 | 122 | 1.809 | 57 | 57 | 2.500 | 1.655 | 8.842 | 128.778 |
| Datorii | 2.077 | 25.337 | 644 | 7.835 | 73.936 | 58.058 | 173.992 | 491.034 | 705.897 | 868.005 |
| Capitaluri proprii | 70.312 | 66.230 | 41.137 | 36.516 | 32.516 | 1.555 | -80.727 | -225.483 | -320.402 | -324.432 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 1,7 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 31,56 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
2,9% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. ILMADAM SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a ILMADAM SRL în 2025 a fost de 232.365 lei, în scădere cu 24% față de 2024.
În 2025, ILMADAM SRL a înregistrat un profit net de 3.957 lei.
Activitatea principală a ILMADAM SRL este Comerț cu ridicata nespecializat (CAEN 4690).
ILMADAM SRL are sediul social la adresa Str. BAII Nr. 26, Municipiul Reghin, Jud. Mureș, 4225.
Da. ILMADAM SRL este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. ILMADAM SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].