ActivăSRL

ILIN PLUS ILIN S.R.L.

Cal. Bucureşti Nr. 26, Bl. A7C, Sc. 1, Ap. 6, Mun. Caracal, Jud. Olt, 235200

CAEN 5630: Baruri și alte activități de servire a băuturilor

CUI
23235731
Reg. Com.
J28/161/2008
Înființată
11 februarie 2008
Vechime
18 ani, 8 luni
Cifra de afaceri 2025
4,4 mil. lei
Profit net 2025
1,0 mil. lei
Angajați 2025
19

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 11.02.2008

Rezumat

Pe scurt

ILIN PLUS ILIN S.R.L. (CUI 23235731) este o societate cu răspundere limitată activă din Caracal, județul Olt, înființată în 2008. Activitatea principală este Baruri și alte activități de servire a băuturilor (CAEN 5630).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 4,36 mil. lei (-8,4% față de 2024) și un profit net de 1 mil. lei, cu 19 angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
23235731
Nr. Reg. Com.
J28/161/2008
EUID
ROONRC.J28/161/2008
Cod CAEN principal
5630 - Baruri și alte activități de servire a băuturilor
Data înființării
11 februarie 2008
Vechime
18 ani, 8 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Cal. Bucureşti Nr. 26, Bl. A7C, Sc. 1, Ap. 6, Mun. Caracal, Jud. Olt, 235200

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • I••• •• PETRI•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-8,4% față de 2024

4.360.610 RON

2024: 4.758.607 RON

02 mil4 mil6 mil2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 2.707.644 RONAnul 2017: 3.313.949 RONAnul 2018: 3.482.418 RONAnul 2019: 3.470.412 RONAnul 2020: 1.899.166 RONAnul 2021: 812.199 RONAnul 2022: 3.181.983 RONAnul 2023: 4.243.209 RONAnul 2024: 4.758.607 RONAnul 2025: 4.360.610 RON

Profit net 2025

-5,2% față de 2024

1.001.780 RON

2024: 1.056.831 RON

0500k1 mil2 mil2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 32.223 RONAnul 2017: 18.588 RONAnul 2018: 41.742 RONAnul 2019: 58.831 RONAnul 2020: 82.055 RONAnul 2021: 93.920 RONAnul 2022: 739.343 RONAnul 2023: 1.073.368 RONAnul 2024: 1.056.831 RONAnul 2025: 1.001.780 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    4,4 mil. lei
    Profit net
    1,0 mil. lei
    Angajați
    19
  • 2024

    Cifra de afaceri
    4,8 mil. lei
    Profit net
    1,1 mil. lei
    Angajați
    21
  • 2023

    Cifra de afaceri
    4,2 mil. lei
    Profit net
    1,1 mil. lei
    Angajați
    19
  • 2022

    Cifra de afaceri
    3,2 mil. lei
    Profit net
    739 mii lei
    Angajați
    18
  • 2021

    Cifra de afaceri
    812 mii lei
    Profit net
    94 mii lei
    Angajați
    -
  • 2020

    Cifra de afaceri
    1,9 mil. lei
    Profit net
    82 mii lei
    Angajați
    5
  • 2019

    Cifra de afaceri
    3,5 mil. lei
    Profit net
    59 mii lei
    Angajați
    8
  • 2018

    Cifra de afaceri
    3,5 mil. lei
    Profit net
    42 mii lei
    Angajați
    9
  • 2017

    Cifra de afaceri
    3,3 mil. lei
    Profit net
    19 mii lei
    Angajați
    9
  • 2016

    Cifra de afaceri
    2,7 mil. lei
    Profit net
    32 mii lei
    Angajați
    10

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
23%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 23 de lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăAtenție
1,22Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,22 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareAtenție
66%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

66% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2024

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  2. Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. 2023

    Cel mai mare profit net din istoric

  4. 2008

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Olt cu nr. J28/161/2008, sub denumirea ILIN PLUS ILIN SRL.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre ILIN PLUS ILIN S.R.L.

Este ILIN PLUS ILIN S.R.L. activă?

Da. ILIN PLUS ILIN S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a ILIN PLUS ILIN S.R.L.?

Cifra de afaceri a ILIN PLUS ILIN S.R.L. în 2025 a fost de 4.360.610 lei (4,36 mil. lei), în scădere cu 8,4% față de 2024.

Ce profit a avut ILIN PLUS ILIN S.R.L. în 2025?

În 2025, ILIN PLUS ILIN S.R.L. a înregistrat un profit net de 1 mil. lei (1.001.780 lei).

Ce activitate are ILIN PLUS ILIN S.R.L.?

Activitatea principală a ILIN PLUS ILIN S.R.L. este Baruri și alte activități de servire a băuturilor (CAEN 5630).

Unde are sediul ILIN PLUS ILIN S.R.L.?

ILIN PLUS ILIN S.R.L. are sediul social la adresa Cal. București Nr. 26, Bl. A7C, Sc. 1, Ap. 6, Mun. Caracal, Jud. Olt, 235200.

ILIN PLUS ILIN S.R.L. este plătitoare de TVA?

Da. ILIN PLUS ILIN S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA.

ILIN PLUS ILIN S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. ILIN PLUS ILIN S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre ILIN PLUS ILIN S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].