Marjă netă
BunDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 17 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
ILEANA SRL (CUI 808988) este o societate cu răspundere limitată activă din Mediaș, județul Sibiu, înființată în 1992. Activitatea principală este Baruri și alte activități de servire a băuturilor (CAEN 5630).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 322.850 lei (-10% față de 2024) și un profit net de 54.949 lei, fără angajați declarați.
Este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 265.248 lei |
| 2017 | 261.424 lei |
| 2018 | 261.867 lei |
| 2019 | 252.704 lei |
| 2020 | 185.986 lei |
| 2021 | 330.609 lei |
| 2022 | 288.560 lei |
| 2023 | 310.269 lei |
| 2024 | 360.459 lei |
| 2025 | 322.850 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 322.850 | 360.459 | 310.269 | 288.560 | 330.609 | 185.986 | 252.704 | 261.867 | 261.424 | 265.248 |
| Profit net | 54.949 | 77.405 | 57.693 | 93.233 | 137.193 | 60.525 | 25.014 | -4.668 | -9.225 | 1.655 |
| Număr mediu de angajați | - | - | 1 | 1 | 0 | 1 | 2 | 3 | 3 | 3 |
| Active imobilizate | 31.937 | 48.556 | - | - | 0 | 0 | - | - | - | - |
| Active circulante | 421.823 | 378.318 | 383.127 | 303.458 | 211.628 | 67.672 | 14.035 | 10.762 | 13.976 | 12.969 |
| Stocuri | 8.965 | 8.153 | 19.070 | 19.664 | 10.354 | 10.111 | - | 7.829 | 7.569 | 10.419 |
| Creanțe | 371.942 | 350.048 | 340.231 | 277.129 | 197.231 | 47.631 | 7.140 | 775 | 5.535 | 775 |
| Datorii | 22.796 | 6.859 | 40.517 | 18.541 | 19.944 | 13.181 | 19.823 | 41.564 | 40.110 | 29.878 |
| Capitaluri proprii | 430.964 | 420.015 | 342.610 | 284.917 | 191.684 | 54.491 | -5.788 | -30.802 | -26.134 | -16.909 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 17 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 18,50 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
5% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și adresele complete (2 schimbări) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. ILEANA SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a ILEANA SRL în 2025 a fost de 322.850 lei, în scădere cu 10% față de 2024.
În 2025, ILEANA SRL a înregistrat un profit net de 54.949 lei.
Activitatea principală a ILEANA SRL este Baruri și alte activități de servire a băuturilor (CAEN 5630).
ILEANA SRL are sediul social la adresa 1 DECEMBRIE Nr. 27, Bl. 18, Sc. A, Ap. 86, Municipiul Mediaș, Jud. Sibiu, 551093.
Da. ILEANA SRL este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. ILEANA SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].