Marjă netă
BunDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 28,1 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
IFN MOISE SRL (CUI 1483221) este o societate cu răspundere limitată activă din Loc. Călimănești, Oraș Călimănești, județul Vâlcea, înființată în 1992. Activitatea principală este Alte activități de creditare (CAEN 6492).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 1,45 mil. lei (+37% față de 2024) și un profit net de 406.764 lei, cu 7 angajați.
Este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 830.933 lei |
| 2017 | 903.824 lei |
| 2018 | 912.120 lei |
| 2019 | 1.321.714 lei |
| 2020 | 1.282.836 lei |
| 2021 | 1.508.578 lei |
| 2022 | 1.739.631 lei |
| 2023 | 886.893 lei |
| 2024 | 1.055.810 lei |
| 2025 | 1.446.534 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 1.446.534 | 1.055.810 | 886.893 | 1.739.631 | 1.508.578 | 1.282.836 | 1.321.714 | 912.120 | 903.824 | 830.933 |
| Profit net | 406.764 | 297.341 | 295.843 | 739.749 | 589.659 | 621.546 | 544.208 | 349.045 | 373.583 | 204.513 |
| Număr mediu de angajați | 7 | 7 | 6 | 11 | 10 | 12 | 12 | 11 | 12 | 13 |
| Active imobilizate | 99.205 | 120.134 | 139.612 | 146.902 | 152.266 | 163.975 | 170.613 | 186.861 | 202.195 | 326.690 |
| Active circulante | 4.489.579 | 3.809.052 | 3.766.895 | 3.224.620 | 4.420.906 | 3.769.398 | 3.206.609 | 3.045.641 | 3.437.491 | 3.263.986 |
| Stocuri | 125.298 | 369.647 | 400.398 | 512.147 | 323.831 | 238.410 | 192.587 | 318.290 | 171.897 | 165.439 |
| Creanțe | 4.050.174 | 3.005.206 | 3.200.473 | 2.345.726 | 3.759.796 | 3.217.300 | 2.708.890 | 2.529.230 | 2.873.564 | 2.657.481 |
| Datorii | 466.977 | 214.142 | 434.457 | 195.239 | 268.887 | 110.959 | 83.169 | 382.293 | 1.038.522 | 1.363.095 |
| Capitaluri proprii | 4.121.807 | 3.715.044 | 3.472.050 | 3.176.283 | 4.300.575 | 3.816.179 | 3.294.633 | 2.850.425 | 2.601.380 | 2.227.797 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 28,1 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 9,61 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
10% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. IFN MOISE SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a IFN MOISE SRL în 2025 a fost de 1.446.534 lei (1,45 mil. lei), în creștere cu 37% față de 2024.
În 2025, IFN MOISE SRL a înregistrat un profit net de 406.764 lei.
Activitatea principală a IFN MOISE SRL este Alte activități de creditare (CAEN 6492).
IFN MOISE SRL are sediul social la adresa Aurel Vlaicu Nr. 7, Loc. Călimănești, Oraș Călimănești, Jud. Vâlcea.
Da. IFN MOISE SRL este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. IFN MOISE SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].