ActivăSRL

IDEIS CONSTRUCT SRL

Str. Crişan Nr. 23, Orş. Târgu Frumos, Jud. Iaşi, 705300

CAEN 4332: Lucrări de tâmplărie și dulgherie

CUI
33106572
Reg. Com.
J2014000741227
Înființată
29 aprilie 2014
Vechime
12 ani, 5 luni
Cifra de afaceri 2025
536 lei
Profit net 2025
-22 mii lei

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 29.04.2014

Rezumat

Pe scurt

IDEIS CONSTRUCT SRL (CUI 33106572) este o societate cu răspundere limitată activă din Târgu Frumos, județul Iași, înființată în 2014. Activitatea principală este Lucrări de tâmplărie și dulgherie (CAEN 4332).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 536 lei (-100% față de 2024) și o pierdere netă de 21.983 lei, fără angajați declarați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
33106572
Nr. Reg. Com.
J2014000741227
EUID
ROONRC.J22/741/2014
Cod CAEN principal
4332 - Lucrări de tâmplărie și dulgherie
Data înființării
29 aprilie 2014
Vechime
12 ani, 5 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Crişan Nr. 23, Orş. Târgu Frumos, Jud. Iaşi, 705300

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • ENCUL••• DRA••• NIC•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-99,8% față de 2024

536 RON

2024: 240.538 RON

0100k200k300k400k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 6.370 RONAnul 2017: 16.252 RONAnul 2018: 14.318 RONAnul 2019: 255.816 RONAnul 2020: 291.639 RONAnul 2021: 275.377 RONAnul 2022: 202.228 RONAnul 2023: 308.129 RONAnul 2024: 240.538 RONAnul 2025: 536 RON

Profit net 2025

+33,6% față de 2024

-21.983 RON

2024: -33.126 RON

-40k-20k020k40k60k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: -14.456 RONAnul 2017: -3.725 RONAnul 2018: -8.076 RONAnul 2019: 752 RONAnul 2020: 41.241 RONAnul 2021: 426 RONAnul 2022: 3.348 RONAnul 2023: 23.617 RONAnul 2024: -33.126 RONAnul 2025: -21.983 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    536 lei
    Profit net
    -22 mii lei
    Angajați
    -
  • 2024

    Cifra de afaceri
    241 mii lei
    Profit net
    -33 mii lei
    Angajați
    -
  • 2023

    Cifra de afaceri
    308 mii lei
    Profit net
    24 mii lei
    Angajați
    -
  • 2022

    Cifra de afaceri
    202 mii lei
    Profit net
    3 mii lei
    Angajați
    5
  • 2021

    Cifra de afaceri
    275 mii lei
    Profit net
    426 lei
    Angajați
    -
  • 2020

    Cifra de afaceri
    292 mii lei
    Profit net
    41 mii lei
    Angajați
    4
  • 2019

    Cifra de afaceri
    256 mii lei
    Profit net
    752 lei
    Angajați
    8
  • 2018

    Cifra de afaceri
    14 mii lei
    Profit net
    -8 mii lei
    Angajați
    1
  • 2017

    Cifra de afaceri
    16 mii lei
    Profit net
    -4 mii lei
    Angajați
    1
  • 2016

    Cifra de afaceri
    6 mii lei
    Profit net
    -14 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăSlab
-4.101%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Firma a pierdut 4.101,3 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăAtenție
1,08Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,08 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
93%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

93% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2023

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. 2020

    Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2014

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Iași cu nr. J22/741/2014.

În cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre IDEIS CONSTRUCT SRL

Este IDEIS CONSTRUCT SRL activă?

Da. IDEIS CONSTRUCT SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a IDEIS CONSTRUCT SRL?

Cifra de afaceri a IDEIS CONSTRUCT SRL în 2025 a fost de 536 lei, în scădere cu 100% față de 2024.

Ce profit a avut IDEIS CONSTRUCT SRL în 2025?

În 2025, IDEIS CONSTRUCT SRL a înregistrat o pierdere netă de 21.983 lei.

Ce activitate are IDEIS CONSTRUCT SRL?

Activitatea principală a IDEIS CONSTRUCT SRL este Lucrări de tâmplărie și dulgherie (CAEN 4332).

Unde are sediul IDEIS CONSTRUCT SRL?

IDEIS CONSTRUCT SRL are sediul social la adresa Str. Crișan Nr. 23, Orș. Târgu Frumos, Jud. Iași, 705300.

IDEIS CONSTRUCT SRL este plătitoare de TVA?

Nu. IDEIS CONSTRUCT SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

IDEIS CONSTRUCT SRL are datorii la ANAF?

Nu. IDEIS CONSTRUCT SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre IDEIS CONSTRUCT SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].