ActivăSRL

IDEAL ASIGURĂRI SRL

Bld. Mărăşeşti Nr. 18, Sc. A, Ap. 2, Mun. Oneşti, Jud. Bacău, 601144

CAEN 6622: Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări

CUI
33144100
Reg. Com.
J04/457/2014
Înființată
9 mai 2014
Vechime
12 ani, 5 luni
Cifra de afaceri 2025
207 mii lei
Profit net 2025
6 mii lei
Angajați 2025
2

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 09.05.2014

Rezumat

Pe scurt

IDEAL ASIGURĂRI SRL (CUI 33144100) este o societate cu răspundere limitată activă din Onești, județul Bacău, înființată în 2014. Activitatea principală este Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări (CAEN 6622).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 207.208 lei (+12% față de 2024) și un profit net de 6.136 lei, cu 2 angajați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
33144100
Nr. Reg. Com.
J04/457/2014
EUID
ROONRC.J4/457/2014
Cod CAEN principal
6622 - Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări
Data înființării
9 mai 2014
Vechime
12 ani, 5 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Bld. Mărăşeşti Nr. 18, Sc. A, Ap. 2, Mun. Oneşti, Jud. Bacău, 601144

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • BURNI••• CĂTĂ••• AND•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2015 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+12,0% față de 2024

207.208 RON

2024: 184.962 RON

0100k200k300k2015201620172019202020212022202320242025Anul 2015: 105.786 RONAnul 2016: 202.129 RONAnul 2017: 140.517 RONAnul 2019: 119.942 RONAnul 2020: 142.566 RONAnul 2021: 155.617 RONAnul 2022: 199.291 RONAnul 2023: 172.934 RONAnul 2024: 184.962 RONAnul 2025: 207.208 RON

Profit net 2025

+818,6% față de 2024

6.136 RON

2024: 668 RON

020k40k60k80k2015201620172019202020212022202320242025Anul 2015: 69.839 RONAnul 2016: 76.866 RONAnul 2017: 37.533 RONAnul 2019: 39.552 RONAnul 2020: 60.203 RONAnul 2021: 39.299 RONAnul 2022: 57.130 RONAnul 2023: 7.174 RONAnul 2024: 668 RONAnul 2025: 6.136 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    207 mii lei
    Profit net
    6 mii lei
    Angajați
    2
  • 2024

    Cifra de afaceri
    185 mii lei
    Profit net
    668 lei
    Angajați
    2
  • 2023

    Cifra de afaceri
    173 mii lei
    Profit net
    7 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    199 mii lei
    Profit net
    57 mii lei
    Angajați
    2
  • 2021

    Cifra de afaceri
    156 mii lei
    Profit net
    39 mii lei
    Angajați
    1
  • 2020

    Cifra de afaceri
    143 mii lei
    Profit net
    60 mii lei
    Angajați
    1
  • 2019

    Cifra de afaceri
    120 mii lei
    Profit net
    40 mii lei
    Angajați
    2
  • 2017

    Cifra de afaceri
    141 mii lei
    Profit net
    38 mii lei
    Angajați
    1
  • 2016

    Cifra de afaceri
    202 mii lei
    Profit net
    77 mii lei
    Angajați
    1
  • 2015

    Cifra de afaceri
    106 mii lei
    Profit net
    70 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăAtenție
3%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 3 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
2,55Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 2,55 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
35%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

35% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. 2016

    Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2014

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Bacău cu nr. J4/457/2014.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre IDEAL ASIGURĂRI SRL

Este IDEAL ASIGURĂRI SRL activă?

Da. IDEAL ASIGURĂRI SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a IDEAL ASIGURĂRI SRL?

Cifra de afaceri a IDEAL ASIGURĂRI SRL în 2025 a fost de 207.208 lei, în creștere cu 12% față de 2024.

Ce profit a avut IDEAL ASIGURĂRI SRL în 2025?

În 2025, IDEAL ASIGURĂRI SRL a înregistrat un profit net de 6.136 lei.

Ce activitate are IDEAL ASIGURĂRI SRL?

Activitatea principală a IDEAL ASIGURĂRI SRL este Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări (CAEN 6622).

Unde are sediul IDEAL ASIGURĂRI SRL?

IDEAL ASIGURĂRI SRL are sediul social la adresa Bld. Mărășești Nr. 18, Sc. A, Ap. 2, Mun. Onești, Jud. Bacău, 601144.

IDEAL ASIGURĂRI SRL este plătitoare de TVA?

Nu. IDEAL ASIGURĂRI SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

IDEAL ASIGURĂRI SRL are datorii la ANAF?

Nu. IDEAL ASIGURĂRI SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre IDEAL ASIGURĂRI SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].