Marjă netă
BunDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 35,5 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
ICS IT SOLUTIONS SRL (CUI 37343342) este o societate cu răspundere limitată activă din București (sectorul 1), înființată în 2017. Activitatea principală este Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN 6210).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 200.000 lei (+130% față de 2024) și un profit net de 71.029 lei, cu 1 angajat.
Este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2017 | 18.816 lei |
| 2018 | 141.439 lei |
| 2019 | 380.793 lei |
| 2020 | 81.505 lei |
| 2021 | 145.901 lei |
| 2022 | 225.431 lei |
| 2023 | 508.296 lei |
| 2024 | 87.057 lei |
| 2025 | 200.000 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 200.000 | 87.057 | 508.296 | 225.431 | 145.901 | 81.505 | 380.793 | 141.439 | 18.816 |
| Profit net | 71.029 | -113.965 | 428.057 | 40.839 | 17.258 | -134.247 | 79.248 | -88.979 | 11.768 |
| Număr mediu de angajați | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 2 | 5 | 4 | - |
| Active imobilizate | 49.171 | 30.690 | - | - | 4.085 | 53.101 | 102.117 | 151.133 | - |
| Active circulante | 463.774 | 347.340 | 587.770 | 86.057 | 78.675 | 78.991 | 255.196 | 54.322 | 215.352 |
| Stocuri | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Creanțe | 460.609 | 345.572 | 586.035 | 80.809 | 75.688 | 58.941 | 229.841 | 52.948 | 211.165 |
| Datorii | 201.539 | 137.652 | 233.428 | 159.772 | 193.206 | 210.513 | 252.204 | 130.309 | 6.051 |
| Capitaluri proprii | 311.406 | 240.378 | 354.342 | -73.715 | -114.553 | -131.811 | 2.436 | -76.811 | 12.168 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 35,5 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 2,30 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
39% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. ICS IT SOLUTIONS SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a ICS IT SOLUTIONS SRL în 2025 a fost de 200.000 lei, în creștere cu 130% față de 2024.
În 2025, ICS IT SOLUTIONS SRL a înregistrat un profit net de 71.029 lei.
Activitatea principală a ICS IT SOLUTIONS SRL este Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN 6210).
ICS IT SOLUTIONS SRL are sediul social la adresa PUȚUL LUI ZAMFIR Nr. 48, PARTER, CAMERA 1, București Sectorul 1, Jud. București.
Da. ICS IT SOLUTIONS SRL este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.
Nu. ICS IT SOLUTIONS SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].