RadiatăSRL

ICOMET CONSTRUCT GRUP SRL

Str. TOMA ANTON Nr. 7, Mun. Huşi, Jud. Vaslui, 735100

CAEN 4221: Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru fluide

CUI
26098345
Reg. Com.
J37/370/2009
Înființată
13 octombrie 2009
Vechime
17 ani
Cifra de afaceri 2014
12 mii lei
Profit net 2014
-23 mii lei
Angajați 2014
3

Stare la Registrul Comerțului

  • radiată

Ultimul status ANAF: RADIERE din data 09.12.2015

Rezumat

Pe scurt

ICOMET CONSTRUCT GRUP SRL (CUI 26098345) a fost o societate cu răspundere limitată din Huși, județul Vaslui, înființată în 2009 și radiată în 2015. Activitatea principală era Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru fluide (CAEN 4221).

Ultimul bilanț, din 2014, arată o cifră de afaceri de 11.868 lei (-96% față de 2013) și o pierdere netă de 22.779 lei, cu 3 angajați.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
26098345
Nr. Reg. Com.
J37/370/2009
EUID
ROONRC.J37/370/2009
Cod CAEN principal
4221 - Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru fluide
Data înființării
13 octombrie 2009
Vechime
17 ani
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. TOMA ANTON Nr. 7, Mun. Huşi, Jud. Vaslui, 735100

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (0)
-

Bilanțuri

Rezultate financiare

2009 - 2014, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2014

-95,7% față de 2013

11.868 RON

2013: 275.837 RON

0100k200k300k200920102011201220132014Anul 2009: 61.542 RONAnul 2010: 126.118 RONAnul 2011: 38.887 RONAnul 2012: 15.196 RONAnul 2013: 275.837 RONAnul 2014: 11.868 RON

Profit net 2014

-144,1% față de 2013

-22.779 RON

2013: 51.698 RON

-150k-100k-50k050k100k200920102011201220132014Anul 2009: 5.042 RONAnul 2010: 643 RONAnul 2011: 119 RONAnul 2012: -108.479 RONAnul 2013: 51.698 RONAnul 2014: -22.779 RON

Evoluție pe ani

  • 2014

    Cifra de afaceri
    12 mii lei
    Profit net
    -23 mii lei
    Angajați
    3
  • 2013

    Cifra de afaceri
    276 mii lei
    Profit net
    52 mii lei
    Angajați
    12
  • 2012

    Cifra de afaceri
    15 mii lei
    Profit net
    -108 mii lei
    Angajați
    -
  • 2011

    Cifra de afaceri
    39 mii lei
    Profit net
    119 lei
    Angajați
    15
  • 2010

    Cifra de afaceri
    126 mii lei
    Profit net
    643 lei
    Angajați
    3
  • 2009

    Cifra de afaceri
    62 mii lei
    Profit net
    5 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2014

Marjă netăSlab
-192%Față de anul anterior: în scădere
20102011201220132014

Firma a pierdut 191,9 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,13Față de anul anterior: în scădere
20102011201220132014

Activele circulante acoperă doar 13% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
785%Față de anul anterior: în creștere
20102011201220132014

785% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2016

    Stări încheiate la ONRC

    Faliment; Este sub incidența Legii nr. 85/2006.

  2. 2015

    Radierea din Registrul Comerțului

  3. Anularea înregistrării în scopuri de TVA

  4. Stări noi la ONRC

    Faliment; Este sub incidența Legii nr. 85/2006.

  5. Stare încheiată la ONRC: Funcțiune

  6. 2013

    Înregistrarea în scopuri de TVA

Vezi toată cronologia (3 evenimente în plus, 2009 - 2013)
  1. 2013

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2009

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Vaslui cu nr. J37/370/2009.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre ICOMET CONSTRUCT GRUP SRL

Este ICOMET CONSTRUCT GRUP SRL activă?

Nu. ICOMET CONSTRUCT GRUP SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2015.

Care este cifra de afaceri a ICOMET CONSTRUCT GRUP SRL?

Cifra de afaceri a ICOMET CONSTRUCT GRUP SRL în 2014 a fost de 11.868 lei, în scădere cu 96% față de 2013.

Ce profit a avut ICOMET CONSTRUCT GRUP SRL în 2014?

În 2014, ICOMET CONSTRUCT GRUP SRL a înregistrat o pierdere netă de 22.779 lei.

Câți angajați avea ICOMET CONSTRUCT GRUP SRL?

Conform bilanțului pe 2014, ICOMET CONSTRUCT GRUP SRL a avut în medie 3 angajați (față de 12 angajați în 2013).

Ce activitate avea ICOMET CONSTRUCT GRUP SRL?

Activitatea principală a ICOMET CONSTRUCT GRUP SRL era Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru fluide (CAEN 4221).

Unde avea sediul ICOMET CONSTRUCT GRUP SRL?

ICOMET CONSTRUCT GRUP SRL avea sediul social la adresa Str. TOMA ANTON Nr. 7, Mun. Huși, Jud. Vaslui, 735100.

ICOMET CONSTRUCT GRUP SRL are datorii la ANAF?

Nu. ICOMET CONSTRUCT GRUP SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre ICOMET CONSTRUCT GRUP SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].