Marjă netă
BunDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 30,7 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
ICOBESCU BOOKKEEPING SRL (CUI 18826537) a fost o societate cu răspundere limitată din Timișoara, județul Timiș, înființată în 2006 și radiată în 2025. Activitatea principală era Activități de secretariat și servicii suport (CAEN 8210).
Ultimul bilanț, din 2024, arată o cifră de afaceri de 270.325 lei (-7,5% față de 2023) și un profit net de 82.935 lei, cu 1 angajat.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2015 | 105.408 lei |
| 2016 | 193.245 lei |
| 2017 | 195.197 lei |
| 2018 | 201.653 lei |
| 2019 | 227.645 lei |
| 2020 | 228.380 lei |
| 2021 | 272.575 lei |
| 2022 | 298.397 lei |
| 2023 | 292.385 lei |
| 2024 | 270.325 lei |
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 270.325 | 292.385 | 298.397 | 272.575 | 228.380 | 227.645 | 201.653 | 195.197 | 193.245 | 105.408 |
| Profit net | 82.935 | 174.034 | 177.378 | 115.159 | 6.508 | 118.340 | 112.420 | 87.706 | 93.577 | 3 |
| Număr mediu de angajați | 1 | 3 | 3 | 4 | 4 | 3 | 3 | 4 | 4 | - |
| Active imobilizate | 0 | 5.599 | 3.516 | 6.301 | 4.308 | 2.016 | 4.580 | 7.144 | 1.485 | 4.456 |
| Active circulante | 99.425 | 421.073 | 284.540 | 370.569 | 296.317 | 332.897 | 213.587 | 105.733 | 104.012 | 162.381 |
| Stocuri | 0 | 0 | 0 | - | - | - | - | - | - | 0 |
| Creanțe | 89.310 | 415.613 | 257.878 | 335.550 | 258.523 | 331.606 | 209.804 | 99.955 | 102.676 | 142.922 |
| Datorii | 9.607 | 6.711 | 42.220 | 56.855 | 68.768 | 9.564 | 11.158 | 18.288 | 5.037 | 8.068 |
| Capitaluri proprii | 89.818 | 419.961 | 245.927 | 320.015 | 231.857 | 325.349 | 207.009 | 94.589 | 100.460 | 158.769 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 30,7 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 10,35 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
9,7% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Firma este radiată. Starea fiscală curentă nu se mai aplică.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Nu. ICOBESCU BOOKKEEPING SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2025.
Cifra de afaceri a ICOBESCU BOOKKEEPING SRL în 2024 a fost de 270.325 lei, în scădere cu 7,5% față de 2023.
În 2024, ICOBESCU BOOKKEEPING SRL a înregistrat un profit net de 82.935 lei.
Conform bilanțului pe 2024, ICOBESCU BOOKKEEPING SRL a avut în medie 1 angajat (față de 3 angajați în 2023).
Activitatea principală a ICOBESCU BOOKKEEPING SRL era Activități de secretariat și servicii suport (CAEN 8210).
ICOBESCU BOOKKEEPING SRL avea sediul social la adresa Str. STELELOR Nr. 8, Bl. 19, Sc. C, Et. 2, Ap. 11 CAM.1, Municipiul Timișoara, Jud. Timiș.
Nu. ICOBESCU BOOKKEEPING SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].