Marjă netă
De urmăritDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 0 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
ICE FACTORY SRL (CUI 22180492) a fost o societate cu răspundere limitată din Brașov, înființată în 2007 și radiată în 2019. Activitatea principală era Fabricarea altor produse alimentare n.c.a. (CAEN 1089).
Ultimul bilanț, din 2015, arată o cifră de afaceri de 34.156 lei (-44% față de 2014) și un profit net de 1 lei, fără angajați declarați.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2008 | 149.309 lei |
| 2009 | 90.538 lei |
| 2010 | 93.347 lei |
| 2011 | 78.880 lei |
| 2012 | 69.203 lei |
| 2013 | 77.012 lei |
| 2014 | 60.481 lei |
| 2015 | 34.156 lei |
| Indicator | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 34.156 | 60.481 | 77.012 | 69.203 | 78.880 | 93.347 | 90.538 | 149.309 |
| Profit net | 1 | 16.608 | 12.497 | -36.815 | -7.982 | -3.567 | -17.493 | -29.126 |
| Număr mediu de angajați | - | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 1 |
| Active imobilizate | - | 0 | 0 | 15.018 | 33.040 | 54.767 | 69.084 | 87.106 |
| Active circulante | 54.855 | 42.655 | 42.021 | 35.974 | 45.557 | 37.401 | 18.015 | 21.088 |
| Stocuri | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Creanțe | 41.160 | 41.017 | 40.487 | 34.026 | 43.914 | 13.225 | 17.690 | 18.605 |
| Datorii | 78.888 | 104.022 | 120.592 | 141.465 | 136.501 | 142.090 | 136.532 | 146.289 |
| Capitaluri proprii | -23.557 | -61.367 | -77.976 | -90.473 | -53.658 | -45.676 | -42.109 | -24.616 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 0 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 70% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
143% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Firma este radiată. Starea fiscală curentă nu se mai aplică.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Nu. ICE FACTORY SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2019.
Cifra de afaceri a ICE FACTORY SRL în 2015 a fost de 34.156 lei, în scădere cu 44% față de 2014.
În 2015, ICE FACTORY SRL a înregistrat un profit net de 1 lei.
Activitatea principală a ICE FACTORY SRL era Fabricarea altor produse alimentare n.c.a. (CAEN 1089).
ICE FACTORY SRL avea sediul social la adresa Str. Lungă Nr. 130, Bl. Lot II, Et. 1, Municipiul Brașov, Jud. Brașov.
Nu. ICE FACTORY SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].