ActivăSRL

IBEB CAR SECOND SRL

Str. George Bacovia Nr. 68, Sc. B, Ap. 8, Mun. Bacău, Jud. Bacău, 600239

CAEN 4687: Comerț cu ridicata al deșeurilor și resturilor

CUI
25841580
Reg. Com.
J2009000759040
Înființată
31 iulie 2009
Vechime
17 ani, 2 luni
Cifra de afaceri 2025
103 mii lei
Profit net 2025
1 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 31.07.2009

Rezumat

Pe scurt

IBEB CAR SECOND SRL (CUI 25841580) este o societate cu răspundere limitată activă din Bacău, înființată în 2009. Activitatea principală este Comerț cu ridicata al deșeurilor și resturilor (CAEN 4687).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 102.545 lei (-2,9% față de 2024) și un profit net de 1.368 lei, cu 1 angajat.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
25841580
Nr. Reg. Com.
J2009000759040
EUID
ROONRC.J2009000759040
Cod CAEN principal
4687 - Comerț cu ridicata al deșeurilor și resturilor
Data înființării
31 iulie 2009
Vechime
17 ani, 2 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. George Bacovia Nr. 68, Sc. B, Ap. 8, Mun. Bacău, Jud. Bacău, 600239

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • P••• AL••• MA•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-2,9% față de 2024

102.545 RON

2024: 105.561 RON

0100k200k300k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 167.677 RONAnul 2017: 206.609 RONAnul 2018: 206.329 RONAnul 2019: 232.948 RONAnul 2020: 109.590 RONAnul 2021: 139.190 RONAnul 2022: 144.120 RONAnul 2023: 104.499 RONAnul 2024: 105.561 RONAnul 2025: 102.545 RON

Profit net 2025

-87,6% față de 2024

1.368 RON

2024: 11.012 RON

050k100k150k200k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 59.426 RONAnul 2017: 98.264 RONAnul 2018: 123.409 RONAnul 2019: 163.035 RONAnul 2020: 46.740 RONAnul 2021: 24.975 RONAnul 2022: 44.850 RONAnul 2023: 10.864 RONAnul 2024: 11.012 RONAnul 2025: 1.368 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    103 mii lei
    Profit net
    1 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    106 mii lei
    Profit net
    11 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    104 mii lei
    Profit net
    11 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    144 mii lei
    Profit net
    45 mii lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    139 mii lei
    Profit net
    25 mii lei
    Angajați
    1
  • 2020

    Cifra de afaceri
    110 mii lei
    Profit net
    47 mii lei
    Angajați
    1
  • 2019

    Cifra de afaceri
    233 mii lei
    Profit net
    163 mii lei
    Angajați
    1
  • 2018

    Cifra de afaceri
    206 mii lei
    Profit net
    123 mii lei
    Angajați
    1
  • 2017

    Cifra de afaceri
    207 mii lei
    Profit net
    98 mii lei
    Angajați
    2
  • 2016

    Cifra de afaceri
    168 mii lei
    Profit net
    59 mii lei
    Angajați
    3

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăAtenție
1,3%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 1,3 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
2,08Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 2,08 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
44%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

44% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2019

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2009

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Bacău cu nr. J4/759/2009.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre IBEB CAR SECOND SRL

Este IBEB CAR SECOND SRL activă?

Da. IBEB CAR SECOND SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a IBEB CAR SECOND SRL?

Cifra de afaceri a IBEB CAR SECOND SRL în 2025 a fost de 102.545 lei, în scădere cu 2,9% față de 2024.

Ce profit a avut IBEB CAR SECOND SRL în 2025?

În 2025, IBEB CAR SECOND SRL a înregistrat un profit net de 1.368 lei.

Ce activitate are IBEB CAR SECOND SRL?

Activitatea principală a IBEB CAR SECOND SRL este Comerț cu ridicata al deșeurilor și resturilor (CAEN 4687).

Unde are sediul IBEB CAR SECOND SRL?

IBEB CAR SECOND SRL are sediul social la adresa Str. George Bacovia Nr. 68, Sc. B, Ap. 8, Mun. Bacău, Jud. Bacău, 600239.

IBEB CAR SECOND SRL este plătitoare de TVA?

Nu. IBEB CAR SECOND SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

IBEB CAR SECOND SRL are datorii la ANAF?

Nu. IBEB CAR SECOND SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre IBEB CAR SECOND SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].