IB DISTRIBUTION SRL
Str. BRINCOVEANU Nr. 15, Municipiul Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 3400
CAEN 5117: Intermedieri în comerțul cu produse alimentare, băuturi și tutun
- CUI
- 11580329
- Reg. Com.
- J12/379/1999
- Înființată
- 19 martie 1999
- Vechime
- 27 de ani, 7 luni
Stare la Registrul Comerțului
- radiată
Ultimul status ANAF: RADIERE din data 18.02.2005
Rezumat
Pe scurt
IB DISTRIBUTION SRL (CUI 11580329) a fost o societate cu răspundere limitată din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 1999 și radiată în 2005. Activitatea principală era Intermedieri în comerțul cu produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN 5117).
Nu există bilanțuri publicate pentru această firmă.
Identificare
Date de identificare
- CUI / CIF
- 11580329
- Nr. Reg. Com.
- J12/379/1999
- EUID
- ROONRC.J12/379/1999
- Cod CAEN principal
- 5117 - Intermedieri în comerțul cu produse alimentare, băuturi și tutun
- Data înființării
- 19 martie 1999
- Vechime
- 27 de ani, 7 luni
- Formă juridică
- SRL
- Adresă sediu
- Str. BRINCOVEANU Nr. 15, Municipiul Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 3400
Contact
Date de contact
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.
- Telefoane (0)
- -
- Email (0)
- -
- Website (0)
- -
- Persoane (1)
- BAN••• IO••• CRIST•••
Bilanțuri
Rezultate financiare
Nu sunt disponibile date financiare.
Istoric
Cronologie
Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
- 2005
Radierea din Registrul Comerțului
Încetarea înregistrării în scopuri de TVA
- 1999
Înregistrarea în scopuri de TVA
Înființarea firmei
Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/379/1999.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Răspunsuri rapide
Întrebări frecvente despre IB DISTRIBUTION SRL
Este IB DISTRIBUTION SRL activă?
Nu. IB DISTRIBUTION SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2005.
Ce activitate avea IB DISTRIBUTION SRL?
Activitatea principală a IB DISTRIBUTION SRL era Intermedieri în comerțul cu produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN 5117).
Unde avea sediul IB DISTRIBUTION SRL?
IB DISTRIBUTION SRL avea sediul social la adresa Str. BRINCOVEANU Nr. 15, Municipiul Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 3400.
IB DISTRIBUTION SRL are datorii la ANAF?
Nu. IB DISTRIBUTION SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Vezi toate datele despre IB DISTRIBUTION SRL
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
- Gratuit pentru început
- Fără card necesar
- Acces instant
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].