ActivăSRL

IANSERA SRL

Aleea Clăbucet Nr. 11, Bl. R2, Sc. 4, Et. 1, Ap. 67, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400549

CAEN 1071: Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie

CUI
33890649
Reg. Com.
J12/3466/2014
Înființată
11 decembrie 2014
Vechime
11 ani, 10 luni
Cifra de afaceri 2025
448 mii lei
Profit net 2025
78 mii lei
Angajați 2025
2

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 11.12.2014

Rezumat

Pe scurt

IANSERA SRL (CUI 33890649) este o societate cu răspundere limitată activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2014. Activitatea principală este Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie (CAEN 1071).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 447.709 lei (-0,1% față de 2024) și un profit net de 77.875 lei, cu 2 angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
33890649
Nr. Reg. Com.
J12/3466/2014
EUID
ROONRC.J12/3466/2014
Cod CAEN principal
1071 - Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie
Data înființării
11 decembrie 2014
Vechime
11 ani, 10 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Aleea Clăbucet Nr. 11, Bl. R2, Sc. 4, Et. 1, Ap. 67, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400549

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • IAN••• SA••• LU•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-0,1% față de 2024

447.709 RON

2024: 448.110 RON

0200k400k600k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 196.499 RONAnul 2017: 295.269 RONAnul 2018: 322.500 RONAnul 2019: 314.521 RONAnul 2020: 217.365 RONAnul 2021: 220.828 RONAnul 2022: 183.697 RONAnul 2023: 412.684 RONAnul 2024: 448.110 RONAnul 2025: 447.709 RON

Profit net 2025

-37,3% față de 2024

77.875 RON

2024: 124.189 RON

-50k050k100k150k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 26.272 RONAnul 2017: 81.640 RONAnul 2018: 75.411 RONAnul 2019: 80.135 RONAnul 2020: 22.460 RONAnul 2021: 18.148 RONAnul 2022: -21.344 RONAnul 2023: 67.181 RONAnul 2024: 124.189 RONAnul 2025: 77.875 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    448 mii lei
    Profit net
    78 mii lei
    Angajați
    2
  • 2024

    Cifra de afaceri
    448 mii lei
    Profit net
    124 mii lei
    Angajați
    2
  • 2023

    Cifra de afaceri
    413 mii lei
    Profit net
    67 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    184 mii lei
    Profit net
    -21 mii lei
    Angajați
    2
  • 2021

    Cifra de afaceri
    221 mii lei
    Profit net
    18 mii lei
    Angajați
    2
  • 2020

    Cifra de afaceri
    217 mii lei
    Profit net
    22 mii lei
    Angajați
    2
  • 2019

    Cifra de afaceri
    315 mii lei
    Profit net
    80 mii lei
    Angajați
    3
  • 2018

    Cifra de afaceri
    323 mii lei
    Profit net
    75 mii lei
    Angajați
    3
  • 2017

    Cifra de afaceri
    295 mii lei
    Profit net
    82 mii lei
    Angajați
    3
  • 2016

    Cifra de afaceri
    196 mii lei
    Profit net
    26 mii lei
    Angajați
    2

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
17%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 17,4 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,60Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 60% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
60%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

60% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2024

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2017

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. 2014

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/3466/2014.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre IANSERA SRL

Este IANSERA SRL activă?

Da. IANSERA SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a IANSERA SRL?

Cifra de afaceri a IANSERA SRL în 2025 a fost de 447.709 lei, în scădere cu 0,1% față de 2024.

Ce profit a avut IANSERA SRL în 2025?

În 2025, IANSERA SRL a înregistrat un profit net de 77.875 lei.

Ce activitate are IANSERA SRL?

Activitatea principală a IANSERA SRL este Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie (CAEN 1071).

Unde are sediul IANSERA SRL?

IANSERA SRL are sediul social la adresa Aleea Clăbucet Nr. 11, Bl. R2, Sc. 4, Et. 1, Ap. 67, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400549.

IANSERA SRL este plătitoare de TVA?

Da. IANSERA SRL este înregistrată în scopuri de TVA.

IANSERA SRL are datorii la ANAF?

Nu. IANSERA SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre IANSERA SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].