RadiatăSRL

IANG TRANSPORT SRL

Str. Donath Nr. 20, Ap. 14, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400290

CAEN 7911: Activități ale agențiilor turistice

CUI
18422490
Reg. Com.
J12/657/2006
Înființată
24 februarie 2006
Vechime
20 de ani, 7 luni
Cifra de afaceri 2014
13 mii lei
Profit net 2014
-17 mii lei
Angajați 2014
1

Stare la Registrul Comerțului

  • radiată

Ultimul status ANAF: RADIERE din data 25.05.2015

Rezumat

Pe scurt

IANG TRANSPORT SRL (CUI 18422490) a fost o societate cu răspundere limitată din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2006 și radiată în 2015. Activitatea principală era Activități ale agențiilor turistice (CAEN 7911).

Ultimul bilanț, din 2014, arată o cifră de afaceri de 12.836 lei (-69% față de 2013) și o pierdere netă de 17.039 lei, cu 1 angajat.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
18422490
Nr. Reg. Com.
J12/657/2006
EUID
ROONRC.J12/657/2006
Cod CAEN principal
7911 - Activități ale agențiilor turistice
Data înființării
24 februarie 2006
Vechime
20 de ani, 7 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Donath Nr. 20, Ap. 14, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400290

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • MATE••• MA••• ȘTEFĂN•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2008 - 2014, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2014

-68,6% față de 2013

12.836 RON

2013: 40.868 RON

050k100k150k200k2008200920102011201220132014Anul 2008: 117.668 RONAnul 2009: 191.646 RONAnul 2010: 77.503 RONAnul 2011: 73.556 RONAnul 2012: 61.347 RONAnul 2013: 40.868 RONAnul 2014: 12.836 RON

Profit net 2014

+74,9% față de 2013

-17.039 RON

2013: -67.903 RON

-80k-60k-40k-20k020k2008200920102011201220132014Anul 2008: 394 RONAnul 2009: 391 RONAnul 2010: 1.335 RONAnul 2011: -27.768 RONAnul 2012: -38.009 RONAnul 2013: -67.903 RONAnul 2014: -17.039 RON

Evoluție pe ani

  • 2014

    Cifra de afaceri
    13 mii lei
    Profit net
    -17 mii lei
    Angajați
    1
  • 2013

    Cifra de afaceri
    41 mii lei
    Profit net
    -68 mii lei
    Angajați
    1
  • 2012

    Cifra de afaceri
    61 mii lei
    Profit net
    -38 mii lei
    Angajați
    -
  • 2011

    Cifra de afaceri
    74 mii lei
    Profit net
    -28 mii lei
    Angajați
    1
  • 2010

    Cifra de afaceri
    78 mii lei
    Profit net
    1 mii lei
    Angajați
    1
  • 2009

    Cifra de afaceri
    192 mii lei
    Profit net
    391 lei
    Angajați
    1
  • 2008

    Cifra de afaceri
    118 mii lei
    Profit net
    394 lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2014

Marjă netăSlab
-133%Față de anul anterior: în creștere
20102011201220132014

Firma a pierdut 132,7 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,02Față de anul anterior: în scădere
20102011201220132014

Activele circulante acoperă doar 1,6% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
1.610%Față de anul anterior: în creștere
20102011201220132014

1.610% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2015

    Radierea din Registrul Comerțului

  2. Anularea înregistrării în scopuri de TVA

  3. Stare nouă la ONRC: Lichidare

  4. Stare încheiată la ONRC: Funcțiune

  5. 2010

    Cel mai mare profit net din istoric

  6. 2009

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

Vezi toată cronologia (2 evenimente în plus, 2006 - 2006)
  1. 2006

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  2. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/657/2006.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre IANG TRANSPORT SRL

Este IANG TRANSPORT SRL activă?

Nu. IANG TRANSPORT SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2015.

Care este cifra de afaceri a IANG TRANSPORT SRL?

Cifra de afaceri a IANG TRANSPORT SRL în 2014 a fost de 12.836 lei, în scădere cu 69% față de 2013.

Ce profit a avut IANG TRANSPORT SRL în 2014?

În 2014, IANG TRANSPORT SRL a înregistrat o pierdere netă de 17.039 lei.

Câți angajați avea IANG TRANSPORT SRL?

Conform bilanțului pe 2014, IANG TRANSPORT SRL a avut în medie 1 angajat (față de 1 angajat în 2013).

Ce activitate avea IANG TRANSPORT SRL?

Activitatea principală a IANG TRANSPORT SRL era Activități ale agențiilor turistice (CAEN 7911).

Unde avea sediul IANG TRANSPORT SRL?

IANG TRANSPORT SRL avea sediul social la adresa Str. Donath Nr. 20, Ap. 14, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400290.

IANG TRANSPORT SRL are datorii la ANAF?

Nu. IANG TRANSPORT SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre IANG TRANSPORT SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].