ActivăSRL

I-TODVET SRL

Str. Dr. Remus Lăcătuşu Nr. 138, Sat Măgireşti Com. Măgireşti, Jud. Bacău, 607300

CAEN 7500: Activități veterinare

CUI
35353773
Reg. Com.
J04/1316/2015
Înființată
23 decembrie 2015
Vechime
10 ani, 9 luni
Cifra de afaceri 2025
205 mii lei
Profit net 2025
13 mii lei
Angajați 2025
2

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Înscrisă în RO e-Factura
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 23.12.2015

Rezumat

Pe scurt

I-TODVET SRL (CUI 35353773) este o societate cu răspundere limitată activă din comuna Măgirești, județul Bacău, înființată în 2015. Activitatea principală este Activități veterinare (CAEN 7500).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 204.584 lei (+234% față de 2024) și un profit net de 12.582 lei, cu 2 angajați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA, dar este înregistrată în RO e-Factura.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
35353773
Nr. Reg. Com.
J04/1316/2015
EUID
ROONRC.J4/1316/2015
Cod CAEN principal
7500 - Activități veterinare
Data înființării
23 decembrie 2015
Vechime
10 ani, 9 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Dr. Remus Lăcătuşu Nr. 138, Sat Măgireşti Com. Măgireşti, Jud. Bacău, 607300

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • IFTI••• R•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+234,0% față de 2024

204.584 RON

2024: 61.259 RON

0100k200k300k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 18.481 RONAnul 2017: 33.983 RONAnul 2018: 59.588 RONAnul 2019: 46.993 RONAnul 2020: 161.903 RONAnul 2021: 165.614 RONAnul 2022: 76.884 RONAnul 2023: 62.876 RONAnul 2024: 61.259 RONAnul 2025: 204.584 RON

Profit net 2025

+162,1% față de 2024

12.582 RON

2024: -20.252 RON

-40k-20k020k40k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: -14.075 RONAnul 2017: 7.163 RONAnul 2018: 1.472 RONAnul 2019: 7.468 RONAnul 2020: 36.873 RONAnul 2021: 21.348 RONAnul 2022: -11.477 RONAnul 2023: 695 RONAnul 2024: -20.252 RONAnul 2025: 12.582 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    205 mii lei
    Profit net
    13 mii lei
    Angajați
    2
  • 2024

    Cifra de afaceri
    61 mii lei
    Profit net
    -20 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    63 mii lei
    Profit net
    695 lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    77 mii lei
    Profit net
    -11 mii lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    166 mii lei
    Profit net
    21 mii lei
    Angajați
    1
  • 2020

    Cifra de afaceri
    162 mii lei
    Profit net
    37 mii lei
    Angajați
    1
  • 2019

    Cifra de afaceri
    47 mii lei
    Profit net
    7 mii lei
    Angajați
    -
  • 2018

    Cifra de afaceri
    60 mii lei
    Profit net
    1 mii lei
    Angajați
    -
  • 2017

    Cifra de afaceri
    34 mii lei
    Profit net
    7 mii lei
    Angajați
    1
  • 2016

    Cifra de afaceri
    18 mii lei
    Profit net
    -14 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
6,2%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 6,2 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
2,46Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 2,46 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
37%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

37% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. 2024

    Înscrierea în Registrul RO e-Factura

  3. 2020

    Cel mai mare profit net din istoric

  4. 2015

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Bacău cu nr. J4/1316/2015.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului și dosarele în instanță pe ani. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre I-TODVET SRL

Este I-TODVET SRL activă?

Da. I-TODVET SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a I-TODVET SRL?

Cifra de afaceri a I-TODVET SRL în 2025 a fost de 204.584 lei, în creștere cu 234% față de 2024.

Ce profit a avut I-TODVET SRL în 2025?

În 2025, I-TODVET SRL a înregistrat un profit net de 12.582 lei.

Ce activitate are I-TODVET SRL?

Activitatea principală a I-TODVET SRL este Activități veterinare (CAEN 7500).

Unde are sediul I-TODVET SRL?

I-TODVET SRL are sediul social la adresa Str. Dr. Remus Lăcătușu Nr. 138, Sat Măgirești Com. Măgirești, Jud. Bacău, 607300.

I-TODVET SRL este plătitoare de TVA?

Nu. I-TODVET SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

I-TODVET SRL are datorii la ANAF?

Nu. I-TODVET SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre I-TODVET SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].