ActivăSRL

HUTAN S.R.L.

Sat Măriţei Com. Dărmăneşti, Jud. Suceava, 727160

CAEN 1061: Fabricarea produselor de morărit

CUI
19019250
Reg. Com.
J33/1159/2006
Înființată
14 septembrie 2006
Vechime
20 de ani
Cifra de afaceri 2025
48 mii lei
Profit net 2025
5 mii lei

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 14.09.2006

Rezumat

Pe scurt

HUTAN S.R.L. (CUI 19019250) este o societate cu răspundere limitată activă din satul Măriței, comuna Dărmănești, județul Suceava, înființată în 2006. Activitatea principală este Fabricarea produselor de morărit (CAEN 1061).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 47.950 lei (-39% față de 2024) și un profit net de 4.716 lei, fără angajați declarați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
19019250
Nr. Reg. Com.
J33/1159/2006
EUID
ROONRC.J33/1159/2006
Cod CAEN principal
1061 - Fabricarea produselor de morărit
Data înființării
14 septembrie 2006
Vechime
20 de ani
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Sat Măriţei Com. Dărmăneşti, Jud. Suceava, 727160

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (3)
  • HU••• AND•••
  • HU••• VAS•••
  • HU••• VICTO•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-39,2% față de 2024

47.950 RON

2024: 78.924 RON

050k100k150k200k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 48.297 RONAnul 2017: 48.604 RONAnul 2018: 59.218 RONAnul 2019: 76.539 RONAnul 2020: 153.930 RONAnul 2021: 65.418 RONAnul 2022: 74.640 RONAnul 2023: 77.256 RONAnul 2024: 78.924 RONAnul 2025: 47.950 RON

Profit net 2025

-24,3% față de 2024

4.716 RON

2024: 6.226 RON

-50k-25k025k50k75k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: -11.315 RONAnul 2017: -18.626 RONAnul 2018: -36.244 RONAnul 2019: -28.077 RONAnul 2020: 50.237 RONAnul 2021: 498 RONAnul 2022: 6.767 RONAnul 2023: 3.106 RONAnul 2024: 6.226 RONAnul 2025: 4.716 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    48 mii lei
    Profit net
    5 mii lei
    Angajați
    -
  • 2024

    Cifra de afaceri
    79 mii lei
    Profit net
    6 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    77 mii lei
    Profit net
    3 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    75 mii lei
    Profit net
    7 mii lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    65 mii lei
    Profit net
    498 lei
    Angajați
    1
  • 2020

    Cifra de afaceri
    154 mii lei
    Profit net
    50 mii lei
    Angajați
    1
  • 2019

    Cifra de afaceri
    77 mii lei
    Profit net
    -28 mii lei
    Angajați
    2
  • 2018

    Cifra de afaceri
    59 mii lei
    Profit net
    -36 mii lei
    Angajați
    2
  • 2017

    Cifra de afaceri
    49 mii lei
    Profit net
    -19 mii lei
    Angajați
    2
  • 2016

    Cifra de afaceri
    48 mii lei
    Profit net
    -11 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
9,8%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 9,8 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,31Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 31% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
318%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

318% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Anularea înregistrării în scopuri de TVA

  2. 2020

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. Cel mai mare profit net din istoric

  4. 2006

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  5. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Suceava cu nr. J33/1159/2006, sub denumirea HUȚAN SRL.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre HUTAN S.R.L.

Este HUTAN S.R.L. activă?

Da. HUTAN S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a HUTAN S.R.L.?

Cifra de afaceri a HUTAN S.R.L. în 2025 a fost de 47.950 lei, în scădere cu 39% față de 2024.

Ce profit a avut HUTAN S.R.L. în 2025?

În 2025, HUTAN S.R.L. a înregistrat un profit net de 4.716 lei.

Ce activitate are HUTAN S.R.L.?

Activitatea principală a HUTAN S.R.L. este Fabricarea produselor de morărit (CAEN 1061).

Unde are sediul HUTAN S.R.L.?

HUTAN S.R.L. are sediul social la adresa Sat Măriței Com. Dărmănești, Jud. Suceava, 727160.

HUTAN S.R.L. este plătitoare de TVA?

Nu. HUTAN S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.

HUTAN S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. HUTAN S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre HUTAN S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].