Marjă netă
BunDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 168,7 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
HORECA BAR SRL (CUI 21558671) a fost o societate cu răspundere limitată din Constanța, înființată în 2007 și radiată în 2022. Activitatea principală era Restaurante (CAEN 5610).
Ultimul bilanț, din 2021, arată o cifră de afaceri de 274.748 lei (-82% față de 2020) și un profit net de 463.625 lei, cu 2 angajați.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2012 | 1.431.217 lei |
| 2013 | 4.938.296 lei |
| 2014 | 8.316.405 lei |
| 2015 | 7.723.844 lei |
| 2016 | 5.262.264 lei |
| 2017 | 1.318.793 lei |
| 2018 | 2.419.467 lei |
| 2019 | 2.428.767 lei |
| 2020 | 1.500.840 lei |
| 2021 | 274.748 lei |
| Indicator | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 274.748 | 1.500.840 | 2.428.767 | 2.419.467 | 1.318.793 | 5.262.264 | 7.723.844 | 8.316.405 | 4.938.296 | 1.431.217 |
| Profit net | 463.625 | -195.361 | 856.985 | 1.980.761 | 1.107 | -1.820.253 | -274.424 | 45.067 | 40.512 | 60.062 |
| Număr mediu de angajați | 2 | 4 | 10 | - | 4 | 26 | 56 | 78 | 52 | 12 |
| Active imobilizate | 15.447 | 67.500 | 875.976 | 135.334 | 1.518.533 | 1.966.578 | 3.041.884 | 3.410.299 | 4.192.823 | 1.528.362 |
| Active circulante | 1.956.712 | 2.027.189 | 2.088.305 | 2.776.953 | 849.558 | 652.187 | 2.642.768 | 1.847.373 | 1.875.950 | 706.703 |
| Stocuri | 292.421 | 266.704 | 541.208 | 493.207 | 36.689 | 47.425 | 716.280 | 620.426 | 746.454 | 115.044 |
| Creanțe | 1.546.287 | 1.745.454 | 1.221.455 | 1.355.494 | 289.663 | 599.036 | 231.619 | 234.321 | 446.923 | 341.442 |
| Datorii | 1.035.694 | 1.629.067 | 1.839.116 | 2.012.528 | 4.229.254 | 4.482.531 | 5.819.128 | 4.932.601 | 5.863.326 | 1.993.900 |
| Capitaluri proprii | 936.465 | 465.622 | 1.125.165 | 899.759 | -1.858.285 | -1.859.392 | -29.665 | 409.759 | 364.692 | 324.180 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 168,7 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,89 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
53% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Firma este radiată. Starea fiscală curentă nu se mai aplică.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Nu. HORECA BAR SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2022.
Cifra de afaceri a HORECA BAR SRL în 2021 a fost de 274.748 lei, în scădere cu 82% față de 2020.
În 2021, HORECA BAR SRL a înregistrat un profit net de 463.625 lei.
Conform bilanțului pe 2021, HORECA BAR SRL a avut în medie 2 angajați (față de 4 angajați în 2020).
Activitatea principală a HORECA BAR SRL era Restaurante (CAEN 5610).
HORECA BAR SRL avea sediul social la adresa B-dul MAMAIA Nr. 292, LOTUL II CONSTRUCȚIA C1, Municipiul Constanța, Jud. Constanța.
Nu. HORECA BAR SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].