Marjă netă
SlabFirma a pierdut 62,9 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
HOLDIMPEX SRL (CUI 6459046) a fost o societate cu răspundere limitată din Slobozia, județul Ialomița, înființată în 1994 și radiată în 2023. Activitatea principală era Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN 4719).
Ultimul bilanț, din 2022, arată o cifră de afaceri de 35.678 lei (-65% față de 2021) și o pierdere netă de 22.427 lei, cu 1 angajat.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2013 | 87.868 lei |
| 2014 | 72.941 lei |
| 2015 | 114.651 lei |
| 2016 | 94.159 lei |
| 2017 | 83.947 lei |
| 2018 | 132.717 lei |
| 2019 | 148.985 lei |
| 2020 | 47.068 lei |
| 2021 | 101.737 lei |
| 2022 | 35.678 lei |
| Indicator | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 35.678 | 101.737 | 47.068 | 148.985 | 132.717 | 83.947 | 94.159 | 114.651 | 72.941 | 87.868 |
| Profit net | -22.427 | 15.427 | -4.842 | 2.684 | -3.887 | -2.366 | -2.362 | 1 | -11.352 | -4.238 |
| Număr mediu de angajați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | - | 1 | 1 |
| Active imobilizate | 7.619 | 8.076 | 8.226 | 8.747 | 8.837 | 8.897 | 8.634 | 13.460 | 20.093 | 24.889 |
| Active circulante | 3.150 | 62.273 | 29.231 | 34.417 | 69.755 | 34.104 | 38.803 | 37.624 | 29.768 | 31.615 |
| Stocuri | - | 4.857 | 2.575 | 3.109 | 13.457 | 2.768 | 2.917 | 8.484 | 10.294 | 11.779 |
| Creanțe | - | 1.897 | 1.975 | 1.580 | 361 | - | - | - | 374 | 750 |
| Datorii | 2.987 | 25.705 | 8.240 | 8.704 | 46.817 | 7.339 | 11.361 | 12.646 | 14.323 | 13.858 |
| Capitaluri proprii | 7.782 | 44.644 | 29.217 | 34.460 | 31.775 | 35.662 | 36.076 | 38.438 | 35.538 | 42.646 |
Firma a pierdut 62,9 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,05 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
28% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Firma este radiată. Starea fiscală curentă nu se mai aplică.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Nu. HOLDIMPEX SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2023.
Cifra de afaceri a HOLDIMPEX SRL în 2022 a fost de 35.678 lei, în scădere cu 65% față de 2021.
În 2022, HOLDIMPEX SRL a înregistrat o pierdere netă de 22.427 lei.
Conform bilanțului pe 2022, HOLDIMPEX SRL a avut în medie 1 angajat (față de 1 angajat în 2021).
Activitatea principală a HOLDIMPEX SRL era Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN 4719).
HOLDIMPEX SRL avea sediul social la adresa B-dul COSMINULUI Nr. -, Bl. BN8, Sc. A, Et. 3, Ap. 13, Municipiul Slobozia, Jud. Ialomița, 8400.
Nu. HOLDIMPEX SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].