ActivăSRL

HODVASI CONSTRUCT SRL

Sat Maieru Com. Maieru, Jud. Bistriţa-Năsăud, 427130

CAEN 4120: Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

CUI
36530709
Reg. Com.
J06/763/2016
Înființată
15 septembrie 2016
Vechime
10 ani, 1 lună
Cifra de afaceri 2025
774 mii lei
Profit net 2025
58 mii lei

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 15.09.2016

Rezumat

Pe scurt

HODVASI CONSTRUCT SRL (CUI 36530709) este o societate cu răspundere limitată activă din comuna Maieru, județul Bistrița-Năsăud, înființată în 2016. Activitatea principală este Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4120).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 773.750 lei (-10% față de 2024) și un profit net de 57.873 lei, fără angajați declarați.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
36530709
Nr. Reg. Com.
J06/763/2016
EUID
ROONRC.J6/763/2016
Cod CAEN principal
4120 - Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Data înființării
15 septembrie 2016
Vechime
10 ani, 1 lună
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Sat Maieru Com. Maieru, Jud. Bistriţa-Năsăud, 427130

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • HODOR••• VI••• VASIL•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-10,1% față de 2024

773.750 RON

2024: 860.530 RON

0250k500k750k1 mil2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 19.220 RONAnul 2017: 183.860 RONAnul 2018: 274.235 RONAnul 2019: 356.134 RONAnul 2020: 292.080 RONAnul 2021: 298.400 RONAnul 2022: 694.604 RONAnul 2023: 933.133 RONAnul 2024: 860.530 RONAnul 2025: 773.750 RON

Profit net 2025

+205,0% față de 2024

57.873 RON

2024: -55.134 RON

-200k-100k0100k200k300k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 11.963 RONAnul 2017: 31.506 RONAnul 2018: 153.497 RONAnul 2019: -180.992 RONAnul 2020: 39.393 RONAnul 2021: -111.804 RONAnul 2022: 207.164 RONAnul 2023: 54.697 RONAnul 2024: -55.134 RONAnul 2025: 57.873 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    774 mii lei
    Profit net
    58 mii lei
    Angajați
    -
  • 2024

    Cifra de afaceri
    861 mii lei
    Profit net
    -55 mii lei
    Angajați
    7
  • 2023

    Cifra de afaceri
    933 mii lei
    Profit net
    55 mii lei
    Angajați
    6
  • 2022

    Cifra de afaceri
    695 mii lei
    Profit net
    207 mii lei
    Angajați
    11
  • 2021

    Cifra de afaceri
    298 mii lei
    Profit net
    -112 mii lei
    Angajați
    13
  • 2020

    Cifra de afaceri
    292 mii lei
    Profit net
    39 mii lei
    Angajați
    8
  • 2019

    Cifra de afaceri
    356 mii lei
    Profit net
    -181 mii lei
    Angajați
    12
  • 2018

    Cifra de afaceri
    274 mii lei
    Profit net
    153 mii lei
    Angajați
    2
  • 2017

    Cifra de afaceri
    184 mii lei
    Profit net
    32 mii lei
    Angajați
    -
  • 2016

    Cifra de afaceri
    19 mii lei
    Profit net
    12 mii lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
7,5%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 7,5 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
2,82Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 2,82 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
20%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

20% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2023

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. 2022

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  3. Cel mai mare profit net din istoric

  4. 2016

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Bistrița-Năsăud cu nr. J6/763/2016.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre HODVASI CONSTRUCT SRL

Este HODVASI CONSTRUCT SRL activă?

Da. HODVASI CONSTRUCT SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a HODVASI CONSTRUCT SRL?

Cifra de afaceri a HODVASI CONSTRUCT SRL în 2025 a fost de 773.750 lei, în scădere cu 10% față de 2024.

Ce profit a avut HODVASI CONSTRUCT SRL în 2025?

În 2025, HODVASI CONSTRUCT SRL a înregistrat un profit net de 57.873 lei.

Ce activitate are HODVASI CONSTRUCT SRL?

Activitatea principală a HODVASI CONSTRUCT SRL este Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4120).

Unde are sediul HODVASI CONSTRUCT SRL?

HODVASI CONSTRUCT SRL are sediul social la adresa Sat Maieru Com. Maieru, Jud. Bistrița-Năsăud, 427130.

HODVASI CONSTRUCT SRL este plătitoare de TVA?

Da. HODVASI CONSTRUCT SRL este înregistrată în scopuri de TVA.

HODVASI CONSTRUCT SRL are datorii la ANAF?

Nu. HODVASI CONSTRUCT SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre HODVASI CONSTRUCT SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].