RadiatăSRL

HOCLAR IMPEX S.R.L.

Str. GIRLEI Nr. 25, Bl. R7, Sc. 4, Et. 3, Ap. 48, Mun. Gherla, Jud. Cluj

CAEN 5221: Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre

CUI
8122151
Reg. Com.
J12/242/1996
Înființată
13 februarie 1996
Vechime
30 de ani, 8 luni

Stare la Registrul Comerțului

  • radiată

Ultimul status ANAF: RADIERE din data 14.10.2008

Rezumat

Pe scurt

HOCLAR IMPEX S.R.L. (CUI 8122151) a fost o societate cu răspundere limitată din Gherla, județul Cluj, înființată în 1996 și radiată în 2008. Activitatea principală era Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre (CAEN 5221).

Nu există bilanțuri publicate pentru această firmă.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
8122151
Nr. Reg. Com.
J12/242/1996
EUID
ROONRC.J12/242/1996
Cod CAEN principal
5221 - Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre
Data înființării
13 februarie 1996
Vechime
30 de ani, 8 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. GIRLEI Nr. 25, Bl. R7, Sc. 4, Et. 3, Ap. 48, Mun. Gherla, Jud. Cluj

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (2)
  • D••• HORA•••
  • D••• VERON••• SAB•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

Nu sunt disponibile date financiare.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2024

    Stare încheiată la ONRC: Bilanțul anual nedepus la registrul comerțului pe anul 2003

  2. 2014

    Stare nouă la ONRC: Bilanțul anual nedepus la registrul comerțului pe anii 2006, 2007

  3. 2008

    Radierea din Registrul Comerțului

  4. 1996

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/242/1996, sub denumirea HOCLAR IMPEX SRL.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre HOCLAR IMPEX S.R.L.

Este HOCLAR IMPEX S.R.L. activă?

Nu. HOCLAR IMPEX S.R.L. a fost radiată din Registrul Comerțului în 2008.

Ce activitate avea HOCLAR IMPEX S.R.L.?

Activitatea principală a HOCLAR IMPEX S.R.L. era Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre (CAEN 5221).

Unde avea sediul HOCLAR IMPEX S.R.L.?

HOCLAR IMPEX S.R.L. avea sediul social la adresa Str. GIRLEI Nr. 25, Bl. R7, Sc. 4, Et. 3, Ap. 48, Mun. Gherla, Jud. Cluj.

HOCLAR IMPEX S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. HOCLAR IMPEX S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre HOCLAR IMPEX S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].