HIROKID SRL Funcțiune SRL

Înființată 15.06.2017
Sunătoarei Nr. 6, CAMERA 1, Sat Giroc, Comuna Giroc, Jud. Timiş 9319, Alte activități sportive n.c.a

Prezentare

Pe scurt

HIROKID SRL (CUI 37772220) este o societate cu răspundere limitată activă din satul Giroc, Comuna Giroc, județul Timiș, înființată în 2017. Activitatea principală este Alte activități sportive n.c.a (CAEN 9319).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 227.678 lei (-0,2% față de 2024) și un profit net de 42.238 lei, cu 1 angajat.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Cifra de afaceri 2025
227,7 miilei
−0,2%, față de 2024
Profit net 2025
42,2 miilei
−3,0%, față de 2024
Angajați 2025
1
0,0%, față de 2024
Marjă netă
18,6%
Capital social
200lei
Vechime
9ani

Evoluție financiară

Ministerul Finanțelor, 2017-2025
Cifra de afaceri
AnValoare
201710.515 lei
201846.855 lei
201972.820 lei
202036.440 lei
2021146.113 lei
2022216.383 lei
2023197.068 lei
2024228.058 lei
2025227.678 lei

Indicatori din bilanț

lei
Indicatori din bilanț pe ani, în lei
Indicator202520242023202220212020201920182017
Cifra de afaceri227.678228.058197.068216.383146.11336.44072.82046.85510.515
Profit net42.23843.56529.69793.76441.5283.73325.00618.9238.559
Număr mediu de angajați1111-----
Active imobilizate3.299--------
Active circulante48.14752.49056.405119.43943.17340.86034.41819.5689.074
Stocuri----157383---
Creanțe22.36436.1331.0202.7365.7592201.8042.762-
Datorii8.9688.68513.6153.0861.2224.437775449315
Capitaluri proprii42.47843.80542.790116.35342.06326.85033.64319.1638.759
Ultimul bilanț: 2025. Valori din situațiile financiare anuale depuse.

Indicatori financiari 2025

Marjă netă

Bun
19% Față de anul anterior: în scădere

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 18,6 lei profit net.

Verde ≥ 5%, roșu sub 0

Lichiditate curentă

Bun
5,37 Față de anul anterior: în scădere

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 5,37 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5, roșu sub 1

Grad de îndatorare

Bun
17% Față de anul anterior: în creștere

17% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60%, roșu peste 80%

  • Lichiditate rapidă
  • Solvabilitate
  • Zile încasare creanțe
  • Zile de stoc
  • CA per angajat
  • Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Stare fiscală și juridică

ANAF, actualizat 30.09.2026
Înregistrat în scopuri de TVA Nu
RO e-Factura Neînregistrat
Inactiv fiscal Nu
Obligații restante la ANAF Nu figurează lista contribuabililor datornici
TVA la încasare Cu cont gratuit
Split TVA Cu cont gratuit
Stare la Registrul Comerțului Funcțiune
Ultimul status ANAFINREGISTRAT din data 15.06.2017

Identificare și contact

ONRC, ANAF

Date de identificare

CUI / CIF
37772220
Nr. Reg. Com.
J2017002449351
EUID
ROONRC.J2017002449351
Cod CAEN principal
9319, Alte activități sportive n.c.a
Data înființării
15 iunie 2017
Vechime
9 ani, 4 luni
Formă juridică
SRL
Capital social
200 lei (bilanț 2025)
Adresă sediu
Sunătoarei Nr. 6, CAMERA 1, Sat Giroc, Comuna Giroc, Jud. Timiş
Domiciliu fiscal
Str. Sunătoarei Nr. 6, CAMERA 1, Sat Giroc Com. Giroc, Jud. Timiş

Date de contact

parțial ascunse
Telefoane (1)
  • 0723••••••
Email (0)
-
Website (0)
-

Administratori și reprezentanți

1
  • ZA••• DO•••Administrator, România
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică. Vezi complet

Dosare în instanță

portal.just.ro
Dosarele sunt disponibile cu cont

Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.

Creează cont gratuit

Relații și clasament

ONRC, Ministerul Finanțelor

Firme legate și la aceeași adresă

Vezi rețeaua firmei

Firmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.

Creează cont gratuit

Clasament în domeniu și județ

Locul firmei în clasament

Poziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.

Creează cont gratuit

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
2026
  1. Stare nouă la ONRC: Funcțiune ONRC
  2. Stare încheiată la ONRC: Funcțiune ONRC
2024
  1. Cea mai mare cifră de afaceri din istoric Bilanțuri
2022
  1. Cel mai mare profit net din istoric Bilanțuri
2017
  1. Înființarea firmei Înmatriculată în județul Timiș cu nr. J35/2449/2017. ONRC

În cronologia completă vezi și adresele complete (2 schimbări) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Întrebări frecvente despre HIROKID SRL

Este HIROKID SRL activă?

Da. HIROKID SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a HIROKID SRL?

Cifra de afaceri a HIROKID SRL în 2025 a fost de 227.678 lei, în scădere cu 0,2% față de 2024.

Ce profit a avut HIROKID SRL în 2025?

În 2025, HIROKID SRL a înregistrat un profit net de 42.238 lei.

Ce activitate are HIROKID SRL?

Activitatea principală a HIROKID SRL este Alte activități sportive n.c.a (CAEN 9319).

Unde are sediul HIROKID SRL?

HIROKID SRL are sediul social la adresa Sunătoarei Nr. 6, CAMERA 1, Sat Giroc, Comuna Giroc, Jud. Timiș.

HIROKID SRL este plătitoare de TVA?

Nu. HIROKID SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

HIROKID SRL are datorii la ANAF?

Nu. HIROKID SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre HIROKID SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].