RadiatăSRL

HIM4 SRL

Str. Ciocârliei Nr. 43-45, Et. 2, Ap. 121, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400619

CAEN 9312: Activități ale cluburilor sportive

CUI
18621469
Reg. Com.
J12/1471/2006
Înființată
27 aprilie 2006
Vechime
20 de ani, 5 luni
Cifra de afaceri 2009
1,0 mil. lei
Profit net 2009
-278 mii lei
Angajați 2009
8

Stare la Registrul Comerțului

  • radiată

Ultimul status ANAF: RADIERE din data 12.02.2016

Rezumat

Pe scurt

HIM4 SRL (CUI 18621469) a fost o societate cu răspundere limitată din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2006 și radiată în 2016. Activitatea principală era Activități ale cluburilor sportive (CAEN 9312).

Ultimul bilanț, din 2009, arată o cifră de afaceri de 1,04 mil. lei (-43% față de 2008) și o pierdere netă de 278.413 lei, cu 8 angajați.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
18621469
Nr. Reg. Com.
J12/1471/2006
EUID
ROONRC.J12/1471/2006
Cod CAEN principal
9312 - Activități ale cluburilor sportive
Data înființării
27 aprilie 2006
Vechime
20 de ani, 5 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Ciocârliei Nr. 43-45, Et. 2, Ap. 121, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400619

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • RĂDULE••• ADRI••• DO•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2008 - 2009, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2009

-43,1% față de 2008

1.036.697 RON

2008: 1.823.276 RON

01 mil2 mil20082009Anul 2008: 1.823.276 RONAnul 2009: 1.036.697 RON

Profit net 2009

-1375,6% față de 2008

-278.413 RON

2008: 21.826 RON

-300k-200k-100k0100k20082009Anul 2008: 21.826 RONAnul 2009: -278.413 RON

Evoluție pe ani

  • 2009

    Cifra de afaceri
    1,0 mil. lei
    Profit net
    -278 mii lei
    Angajați
    8
  • 2008

    Cifra de afaceri
    1,8 mil. lei
    Profit net
    22 mii lei
    Angajați
    10

Analiză

Indicatori financiari 2009

Marjă netăSlab
-27%Față de anul anterior: în scădere
20082009

Firma a pierdut 26,9 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,64Față de anul anterior: în scădere
20082009

Activele circulante acoperă doar 64% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
122%Față de anul anterior: în creștere
20082009

122% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2016

    Stări încheiate la ONRC

    Faliment; Este sub incidența Legii nr. 85/2006; Certificat de înmatriculare preschimbat.

  2. Radierea din Registrul Comerțului

  3. 2015

    Stare nouă la ONRC: Este sub incidența Legii nr. 85/2006

  4. Stare încheiată la ONRC: Este sub incidența Legii nr. 85/2014

  5. Stări noi la ONRC

    Faliment; Este sub incidența Legii nr. 85/2014.

  6. Stare încheiată la ONRC: Funcțiune

Vezi toată cronologia (3 evenimente în plus, 2006 - 2012)
  1. 2012

    Încetarea înregistrării în scopuri de TVA

  2. 2006

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  3. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/1471/2006.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre HIM4 SRL

Este HIM4 SRL activă?

Nu. HIM4 SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2016.

Care este cifra de afaceri a HIM4 SRL?

Cifra de afaceri a HIM4 SRL în 2009 a fost de 1.036.697 lei (1,04 mil. lei), în scădere cu 43% față de 2008.

Ce profit a avut HIM4 SRL în 2009?

În 2009, HIM4 SRL a înregistrat o pierdere netă de 278.413 lei.

Câți angajați avea HIM4 SRL?

Conform bilanțului pe 2009, HIM4 SRL a avut în medie 8 angajați (față de 10 angajați în 2008).

Ce activitate avea HIM4 SRL?

Activitatea principală a HIM4 SRL era Activități ale cluburilor sportive (CAEN 9312).

Unde avea sediul HIM4 SRL?

HIM4 SRL avea sediul social la adresa Str. Ciocârliei Nr. 43-45, Et. 2, Ap. 121, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400619.

HIM4 SRL are datorii la ANAF?

Nu. HIM4 SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre HIM4 SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].