ActivăSRL

HIGH LEVEL SOFTWARE SRL

Str. Nicolae Grigorescu Nr. 6, Sat Sânmartin Com. Sânmartin, Jud. Bihor

CAEN 6210: Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)

CUI
37441960
Reg. Com.
J2017000917056
Înființată
25 aprilie 2017
Vechime
9 ani, 5 luni
Cifra de afaceri 2025
453 mii lei
Profit net 2025
320 mii lei
Angajați 2025
0

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 25.04.2017

Rezumat

Pe scurt

HIGH LEVEL SOFTWARE SRL (CUI 37441960) este o societate cu răspundere limitată activă din comuna Sânmartin, județul Bihor, înființată în 2017. Activitatea principală este Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN 6210).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 453.005 lei (-18% față de 2024) și un profit net de 319.990 lei, fără angajați declarați.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
37441960
Nr. Reg. Com.
J2017000917056
EUID
ROONRC.J2017000917056
Cod CAEN principal
6210 - Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
Data înființării
25 aprilie 2017
Vechime
9 ani, 5 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Nicolae Grigorescu Nr. 6, Sat Sânmartin Com. Sânmartin, Jud. Bihor

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • FLO••• SO••• VA•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2019 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-18,3% față de 2024

453.005 RON

2024: 554.792 RON

0200k400k600k800k2019202020212022202320242025Anul 2019: 220.404 RONAnul 2020: 566.186 RONAnul 2021: 551.775 RONAnul 2022: 472.682 RONAnul 2023: 605.863 RONAnul 2024: 554.792 RONAnul 2025: 453.005 RON

Profit net 2025

-24,2% față de 2024

319.990 RON

2024: 422.084 RON

0200k400k600k2019202020212022202320242025Anul 2019: 213.087 RONAnul 2020: 548.535 RONAnul 2021: 493.358 RONAnul 2022: 396.783 RONAnul 2023: 496.006 RONAnul 2024: 422.084 RONAnul 2025: 319.990 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    453 mii lei
    Profit net
    320 mii lei
    Angajați
    0
  • 2024

    Cifra de afaceri
    555 mii lei
    Profit net
    422 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    606 mii lei
    Profit net
    496 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    473 mii lei
    Profit net
    397 mii lei
    Angajați
    0
  • 2021

    Cifra de afaceri
    552 mii lei
    Profit net
    493 mii lei
    Angajați
    0
  • 2020

    Cifra de afaceri
    566 mii lei
    Profit net
    549 mii lei
    Angajați
    0
  • 2019

    Cifra de afaceri
    220 mii lei
    Profit net
    213 mii lei
    Angajați
    0

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
71%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 70,6 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
4,97Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 4,97 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
20%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

20% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2023

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. 2021

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  3. 2020

    Cel mai mare profit net din istoric

  4. 2017

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Bihor cu nr. J5/917/2017.

În cronologia completă vezi și adresele complete (2 schimbări) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre HIGH LEVEL SOFTWARE SRL

Este HIGH LEVEL SOFTWARE SRL activă?

Da. HIGH LEVEL SOFTWARE SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a HIGH LEVEL SOFTWARE SRL?

Cifra de afaceri a HIGH LEVEL SOFTWARE SRL în 2025 a fost de 453.005 lei, în scădere cu 18% față de 2024.

Ce profit a avut HIGH LEVEL SOFTWARE SRL în 2025?

În 2025, HIGH LEVEL SOFTWARE SRL a înregistrat un profit net de 319.990 lei.

Ce activitate are HIGH LEVEL SOFTWARE SRL?

Activitatea principală a HIGH LEVEL SOFTWARE SRL este Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN 6210).

Unde are sediul HIGH LEVEL SOFTWARE SRL?

HIGH LEVEL SOFTWARE SRL are sediul social la adresa Str. Nicolae Grigorescu Nr. 6, Sat Sânmartin Com. Sânmartin, Jud. Bihor.

HIGH LEVEL SOFTWARE SRL este plătitoare de TVA?

Da. HIGH LEVEL SOFTWARE SRL este înregistrată în scopuri de TVA.

HIGH LEVEL SOFTWARE SRL are datorii la ANAF?

Nu. HIGH LEVEL SOFTWARE SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre HIGH LEVEL SOFTWARE SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].