RadiatăSRL

HIGH EMOTION SRL

Str. Nordului Nr. 15, Bl. 15, Sc. A, Et. 2, Ap. 11, Mun. Bacău, Jud. Bacău, 600241

CAEN 4619: Intermedieri în comerțul cu produse diverse

CUI
26436640
Reg. Com.
J04/78/2010
Înființată
25 ianuarie 2010
Vechime
16 ani, 8 luni
Cifra de afaceri 2013
304 mii lei
Profit net 2013
-21 mii lei
Angajați 2013
2

Stare la Registrul Comerțului

  • radiată

Ultimul status ANAF: RADIERE din data 25.06.2021

Rezumat

Pe scurt

HIGH EMOTION SRL (CUI 26436640) a fost o societate cu răspundere limitată din Bacău, înființată în 2010 și radiată în 2021. Activitatea principală era Intermedieri în comerțul cu produse diverse (CAEN 4619).

Ultimul bilanț, din 2013, arată o cifră de afaceri de 304.155 lei (-68% față de 2012) și o pierdere netă de 20.698 lei, cu 2 angajați.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
26436640
Nr. Reg. Com.
J04/78/2010
EUID
ROONRC.J04/78/2010
Cod CAEN principal
4619 - Intermedieri în comerțul cu produse diverse
Data înființării
25 ianuarie 2010
Vechime
16 ani, 8 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Nordului Nr. 15, Bl. 15, Sc. A, Et. 2, Ap. 11, Mun. Bacău, Jud. Bacău, 600241

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (2)
  • A.P••• G••• S•••
  • LUPUŞ••• COST•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2010 - 2013, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2013

-67,8% față de 2012

304.155 RON

2012: 945.444 RON

0250k500k750k1 mil2010201120122013Anul 2010: 37.550 RONAnul 2011: 814.867 RONAnul 2012: 945.444 RONAnul 2013: 304.155 RON

Profit net 2013

-189,2% față de 2012

-20.698 RON

2012: 23.209 RON

-40k-20k020k40k2010201120122013Anul 2010: -2.351 RONAnul 2011: 19.719 RONAnul 2012: 23.209 RONAnul 2013: -20.698 RON

Evoluție pe ani

  • 2013

    Cifra de afaceri
    304 mii lei
    Profit net
    -21 mii lei
    Angajați
    2
  • 2012

    Cifra de afaceri
    945 mii lei
    Profit net
    23 mii lei
    Angajați
    3
  • 2011

    Cifra de afaceri
    815 mii lei
    Profit net
    20 mii lei
    Angajați
    3
  • 2010

    Cifra de afaceri
    38 mii lei
    Profit net
    -2 mii lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2013

Marjă netăSlab
-6,8%Față de anul anterior: în scădere
2010201120122013

Firma a pierdut 6,8 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăAtenție
1,05Față de anul anterior: în scădere
2010201120122013

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,05 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
96%Față de anul anterior: în creștere
2010201120122013

96% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2021

    Stări încheiate la ONRC

    Faliment; Este sub incidența Legii nr. 85/2014.

  2. Radierea din Registrul Comerțului

  3. 2020

    Stare nouă la ONRC: Faliment

  4. Stări încheiate la ONRC

    Insolvență; Certificat de înmatriculare preschimbat.

  5. Stări noi la ONRC

    Insolvență; Este sub incidența Legii nr. 85/2014.

  6. Stare încheiată la ONRC: Funcțiune

Vezi toată cronologia (6 evenimente în plus, 2010 - 2017)
  1. 2017

    Declarată contribuabil inactiv de ANAF

  2. 2015

    Anularea înregistrării în scopuri de TVA

  3. 2012

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  4. Cel mai mare profit net din istoric

  5. 2010

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  6. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Bacău cu nr. J4/78/2010.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre HIGH EMOTION SRL

Este HIGH EMOTION SRL activă?

Nu. HIGH EMOTION SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2021.

Care este cifra de afaceri a HIGH EMOTION SRL?

Cifra de afaceri a HIGH EMOTION SRL în 2013 a fost de 304.155 lei, în scădere cu 68% față de 2012.

Ce profit a avut HIGH EMOTION SRL în 2013?

În 2013, HIGH EMOTION SRL a înregistrat o pierdere netă de 20.698 lei.

Câți angajați avea HIGH EMOTION SRL?

Conform bilanțului pe 2013, HIGH EMOTION SRL a avut în medie 2 angajați (față de 3 angajați în 2012).

Ce activitate avea HIGH EMOTION SRL?

Activitatea principală a HIGH EMOTION SRL era Intermedieri în comerțul cu produse diverse (CAEN 4619).

Unde avea sediul HIGH EMOTION SRL?

HIGH EMOTION SRL avea sediul social la adresa Str. Nordului Nr. 15, Bl. 15, Sc. A, Et. 2, Ap. 11, Mun. Bacău, Jud. Bacău, 600241.

HIGH EMOTION SRL are datorii la ANAF?

Nu. HIGH EMOTION SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre HIGH EMOTION SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].