HIDRO EDY CONSTRUCT SRL Funcțiune SRL

Înființată 29.06.2017
Dealul Țugulea Nr. 77, Et. 1, Birou 2, Bucureşti Sectorul 6, Jud. Bucureşti, 60865 4341, Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții

Prezentare

Pe scurt

HIDRO EDY CONSTRUCT SRL (CUI 37859395) este o societate cu răspundere limitată activă din București (sectorul 6), înființată în 2017. Activitatea principală este Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții (CAEN 4341).

În 2024 a raportat o cifră de afaceri de 706.443 lei (-40% față de 2023) și un profit net de 456.570 lei, cu 1 angajat.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA. ANAF a declarat-o contribuabil inactiv. Figurează în lista ANAF a debitorilor cu obligații restante.

Cifra de afaceri 2024
706,4 miilei
−40,4%, față de 2023
Profit net 2024
456,6 miilei
−42,6%, față de 2023
Angajați 2024
1
0,0%, față de 2023
Marjă netă
64,6%
Capital social
500lei
Vechime
9ani

Evoluție financiară

Ministerul Finanțelor, 2017-2024
Cifra de afaceri
AnValoare
2017219.662 lei
2018290.536 lei
2019298.188 lei
2020217.035 lei
2021394.987 lei
2022128.272 lei
20231.185.950 lei
2024706.443 lei

Indicatori din bilanț

lei
Indicatori din bilanț pe ani, în lei
Indicator20242023202220212020201920182017
Cifra de afaceri706.4431.185.950128.272394.987217.035298.188290.536219.662
Profit net456.570795.41648.554215.99745.536125.285158.467151.089
Număr mediu de angajați1112221-
Active imobilizate12.7953.277-----122
Active circulante2.918.2142.149.329835.408717.339503.592454.546320.481155.896
Stocuri354.35890.63575.374-----
Creanțe1.649.3041.473.68569.177592.265503.05515.40622.489-
Datorii940.895619.06197.27827.76330.01326.50210.4254.429
Capitaluri proprii1.990.1141.533.545738.130689.576473.579428.044310.056151.589
Ultimul bilanț: 2024. Valori din situațiile financiare anuale depuse.

Indicatori financiari 2024

Marjă netă

Bun
65% Față de anul anterior: în scădere

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 64,6 lei profit net.

Verde ≥ 5%, roșu sub 0

Lichiditate curentă

Bun
3,10 Față de anul anterior: în scădere

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 3,10 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5, roșu sub 1

Grad de îndatorare

Bun
32% Față de anul anterior: în creștere

32% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60%, roșu peste 80%

  • Lichiditate rapidă
  • Solvabilitate
  • Zile încasare creanțe
  • Zile de stoc
  • CA per angajat
  • Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Stare fiscală și juridică

ANAF, actualizat 30.09.2026
Înregistrat în scopuri de TVA Nu
RO e-Factura Neînregistrat
Inactiv fiscal Da
Obligații restante la ANAF Figurează suma, cu cont gratuit
TVA la încasare Cu cont gratuit
Split TVA Cu cont gratuit
Stare la Registrul Comerțului Funcțiune
Ultimul status ANAFTRANSFER(SOSIRE) din data 14.07.2026

Identificare și contact

ONRC, ANAF

Date de identificare

CUI / CIF
37859395
Nr. Reg. Com.
J2017010754405
EUID
ROONRC.J2017010754405
Cod CAEN principal
4341, Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
Data înființării
29 iunie 2017
Vechime
9 ani, 4 luni
Formă juridică
SRL
Capital social
500 lei (bilanț 2024)
Adresă sediu
Dealul Țugulea Nr. 77, Et. 1, Birou 2, Bucureşti Sectorul 6, Jud. Bucureşti, 60865
Domiciliu fiscal
Str. Dealul Ţugulea Nr. 77, Birou 2, Sector 6 Mun. Bucureşti, Jud. Bucureşti

Date de contact

parțial ascunse
Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-

Administratori și reprezentanți

1
  • L••• GEO••• EDU•••Administrator, România
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică. Vezi complet

Dosare în instanță

portal.just.ro
Dosarele sunt disponibile cu cont

Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.

Creează cont gratuit

Relații și clasament

ONRC, Ministerul Finanțelor

Firme legate și la aceeași adresă

Vezi rețeaua firmei

Firmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.

Creează cont gratuit

Clasament în domeniu și județ

Locul firmei în clasament

Poziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.

Creează cont gratuit

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
2026
  1. Figurează în lista ANAF a debitorilor ANAF
2025
  1. Anularea înregistrării în scopuri de TVA ANAF
  2. Declarată contribuabil inactiv de ANAF ANAF
2023
  1. Cea mai mare cifră de afaceri din istoric Bilanțuri
  2. Cel mai mare profit net din istoric Bilanțuri
2021
  1. Înregistrarea în scopuri de TVA ANAF
2017
  1. Înființarea firmei Înmatriculată în București cu nr. J40/10754/2017. ONRC

În cronologia completă vezi și adresele complete (7 schimbări) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Întrebări frecvente despre HIDRO EDY CONSTRUCT SRL

Este HIDRO EDY CONSTRUCT SRL activă?

Da. HIDRO EDY CONSTRUCT SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a HIDRO EDY CONSTRUCT SRL?

Cifra de afaceri a HIDRO EDY CONSTRUCT SRL în 2024 a fost de 706.443 lei, în scădere cu 40% față de 2023.

Ce profit a avut HIDRO EDY CONSTRUCT SRL în 2024?

În 2024, HIDRO EDY CONSTRUCT SRL a înregistrat un profit net de 456.570 lei.

Ce activitate are HIDRO EDY CONSTRUCT SRL?

Activitatea principală a HIDRO EDY CONSTRUCT SRL este Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții (CAEN 4341).

Unde are sediul HIDRO EDY CONSTRUCT SRL?

HIDRO EDY CONSTRUCT SRL are sediul social la adresa Dealul Țugulea Nr. 77, Et. 1, Birou 2, București Sectorul 6, Jud. București, 60865.

HIDRO EDY CONSTRUCT SRL este plătitoare de TVA?

Nu. HIDRO EDY CONSTRUCT SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

HIDRO EDY CONSTRUCT SRL are datorii la ANAF?

Da. HIDRO EDY CONSTRUCT SRL figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre HIDRO EDY CONSTRUCT SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].