SuspendatăSRL

HEXAGON CONSTRUCT S.R.L.

Sat Hinţeşti Com. Moşoaia, Jud. Argeş, 117509

CAEN 4521: Construcții de clădiri și lucrări de geniu

CUI
15239430
Reg. Com.
J03/245/2003
Înființată
24 februarie 2003
Vechime
23 de ani, 7 luni
Profit net 2024
0 lei

Situație fiscală (ANAF)

  • Inactivă fiscal (ANAF)
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • întrerupere temporară de activitate
  • perioadă de suspendare activitate expirată

Ultimul status ANAF: SUSPENDARE ACTIVITATE din data 29.10.2010

Rezumat

Pe scurt

HEXAGON CONSTRUCT S.R.L. (CUI 15239430) este o societate cu răspundere limitată din satul Hințești, comuna Moșoaia, județul Argeș, înființată în 2003. Activitatea principală este Construcții de clădiri și lucrări de geniu (CAEN 4521). Activitatea firmei este suspendată.

Bilanțurile depuse nu conțin cifră de afaceri, rezultat sau angajați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA. ANAF a declarat-o contribuabil inactiv.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
15239430
Nr. Reg. Com.
J03/245/2003
EUID
ROONRC.J03/245/2003
Cod CAEN principal
4521 - Construcții de clădiri și lucrări de geniu
Data înființării
24 februarie 2003
Vechime
23 de ani, 7 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Sat Hinţeşti Com. Moşoaia, Jud. Argeş, 117509

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • ANG••• FLOR•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2024 - 2024, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2024

-

012024Anul 2024: 0 RON

Profit net 2024

0 RON

012024Anul 2024: 0 RON

Evoluție pe ani

  • 2024

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    0 lei
    Angajați
    -

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2024

    Stare încheiată la ONRC: Bilanțul anual nedepus la registrul comerțului pe anul 2009

  2. 2012

    Declarată contribuabil inactiv de ANAF

  3. 2003

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Argeș cu nr. J3/245/2003, sub denumirea HEXAGON CONSTRUCT SRL.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre HEXAGON CONSTRUCT S.R.L.

Este HEXAGON CONSTRUCT S.R.L. activă?

Nu. Activitatea HEXAGON CONSTRUCT S.R.L. este suspendată.

Ce activitate are HEXAGON CONSTRUCT S.R.L.?

Activitatea principală a HEXAGON CONSTRUCT S.R.L. este Construcții de clădiri și lucrări de geniu (CAEN 4521).

Unde are sediul HEXAGON CONSTRUCT S.R.L.?

HEXAGON CONSTRUCT S.R.L. are sediul social la adresa Sat Hințești Com. Moșoaia, Jud. Argeș, 117509.

HEXAGON CONSTRUCT S.R.L. este plătitoare de TVA?

Nu. HEXAGON CONSTRUCT S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.

HEXAGON CONSTRUCT S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. HEXAGON CONSTRUCT S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre HEXAGON CONSTRUCT S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].