InsolvențăSRL

HESTIA NETWORK S.R.L.

Str. Mircea cel Bătrân Nr. 15, Mun. Braşov, Jud. Braşov, 500193

CAEN 8020: Activități de servicii privind sistemele de securizare

CUI
40413170
Reg. Com.
J08/122/2019
Înființată
14 ianuarie 2019
Vechime
7 ani, 9 luni
Cifra de afaceri 2024
4 mii lei
Profit net 2024
-6 mii lei

Situație fiscală (ANAF)

  • Inactivă fiscal (ANAF)
  • Neplătitoare de TVA
  • Figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • insolvență
  • este sub incidența Legii nr. 85/2014
  • sediu expirat

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 14.01.2019

Rezumat

Pe scurt

HESTIA NETWORK S.R.L. (CUI 40413170) este o societate cu răspundere limitată din Brașov, înființată în 2019. Activitatea principală este Activități de servicii privind sistemele de securizare (CAEN 8020). Firma se află în procedura insolvenței.

În 2024 a raportat o cifră de afaceri de 4.000 lei (-95% față de 2023) și o pierdere netă de 5.810 lei, fără angajați declarați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA. ANAF a declarat-o contribuabil inactiv. Figurează în lista ANAF a debitorilor cu obligații restante.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
40413170
Nr. Reg. Com.
J08/122/2019
EUID
ROONRC.J8/122/2019
Cod CAEN principal
8020 - Activități de servicii privind sistemele de securizare
Data înființării
14 ianuarie 2019
Vechime
7 ani, 9 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Mircea cel Bătrân Nr. 15, Mun. Braşov, Jud. Braşov, 500193

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • CE••• S•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2019 - 2024, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2024

-94,6% față de 2023

4.000 RON

2023: 73.689 RON

050k100k150k201920202021202220232024Anul 2019: 59.596 RONAnul 2020: 15.418 RONAnul 2021: 35.635 RONAnul 2022: 102.846 RONAnul 2023: 73.689 RONAnul 2024: 4.000 RON

Profit net 2024

-206,5% față de 2023

-5.810 RON

2023: 5.453 RON

-150k-100k-50k050k201920202021202220232024Anul 2019: -24.317 RONAnul 2020: -142.851 RONAnul 2021: -127.469 RONAnul 2022: -69.676 RONAnul 2023: 5.453 RONAnul 2024: -5.810 RON

Evoluție pe ani

  • 2024

    Cifra de afaceri
    4 mii lei
    Profit net
    -6 mii lei
    Angajați
    -
  • 2023

    Cifra de afaceri
    74 mii lei
    Profit net
    5 mii lei
    Angajați
    2
  • 2022

    Cifra de afaceri
    103 mii lei
    Profit net
    -70 mii lei
    Angajați
    5
  • 2021

    Cifra de afaceri
    36 mii lei
    Profit net
    -127 mii lei
    Angajați
    5
  • 2020

    Cifra de afaceri
    15 mii lei
    Profit net
    -143 mii lei
    Angajați
    5
  • 2019

    Cifra de afaceri
    60 mii lei
    Profit net
    -24 mii lei
    Angajați
    3

Analiză

Indicatori financiari 2024

Marjă netăSlab
-145%Față de anul anterior: în scădere
20202021202220232024

Firma a pierdut 145,3 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,01Față de anul anterior: în scădere
20202021202220232024

Activele circulante acoperă doar 1,3% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
4.872%Față de anul anterior: în creștere
20202021202220232024

4.872% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2026

    Figurează în lista ANAF a debitorilor

  2. 2 schimbări în conducerea firmei

    Numele administratorilor sunt vizibile cu un cont gratuit.

  3. Stări noi la ONRC

    Este sub incidența Legii nr. 85/2014; Insolvență.

  4. Stare încheiată la ONRC: Funcțiune

  5. 2025

    Declarată contribuabil inactiv de ANAF

  6. 2023

    Cel mai mare profit net din istoric

Vezi toată cronologia (2 evenimente în plus, 2019 - 2022)
  1. 2022

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. 2019

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Brașov cu nr. J8/122/2019.

În cronologia completă vezi și adresele complete (2 schimbări), numele administratorilor și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre HESTIA NETWORK S.R.L.

Este HESTIA NETWORK S.R.L. activă?

HESTIA NETWORK S.R.L. se află în procedura insolvenței.

Care este cifra de afaceri a HESTIA NETWORK S.R.L.?

Cifra de afaceri a HESTIA NETWORK S.R.L. în 2024 a fost de 4.000 lei, în scădere cu 95% față de 2023.

Ce profit a avut HESTIA NETWORK S.R.L. în 2024?

În 2024, HESTIA NETWORK S.R.L. a înregistrat o pierdere netă de 5.810 lei.

Ce activitate are HESTIA NETWORK S.R.L.?

Activitatea principală a HESTIA NETWORK S.R.L. este Activități de servicii privind sistemele de securizare (CAEN 8020).

Unde are sediul HESTIA NETWORK S.R.L.?

HESTIA NETWORK S.R.L. are sediul social la adresa Str. Mircea cel Bătrân Nr. 15, Mun. Brașov, Jud. Brașov, 500193.

HESTIA NETWORK S.R.L. este plătitoare de TVA?

Nu. HESTIA NETWORK S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.

HESTIA NETWORK S.R.L. are datorii la ANAF?

Da. HESTIA NETWORK S.R.L. figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre HESTIA NETWORK S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].