ActivăSRL

HESTIA DESIGN SRL

Str. Mehedinţi Nr. 84, Sc. 2, Ap. 13, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400672

CAEN 7111: Activități de arhitectură

CUI
28957211
Reg. Com.
J2011002051129
Înființată
4 august 2011
Vechime
15 ani, 2 luni
Cifra de afaceri 2025
198 mii lei
Profit net 2025
2 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 04.08.2011

Rezumat

Pe scurt

HESTIA DESIGN SRL (CUI 28957211) este o societate cu răspundere limitată activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2011. Activitatea principală este Activități de arhitectură (CAEN 7111).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 198.288 lei (-49% față de 2024) și un profit net de 1.971 lei, cu 1 angajat.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
28957211
Nr. Reg. Com.
J2011002051129
EUID
ROONRC.J2011002051129
Cod CAEN principal
7111 - Activități de arhitectură
Data înființării
4 august 2011
Vechime
15 ani, 2 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Mehedinţi Nr. 84, Sc. 2, Ap. 13, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400672

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • ORMEN••• ZAHA••• EL••• CRIST•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-49,2% față de 2024

198.288 RON

2024: 390.375 RON

0200k400k600k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 85.500 RONAnul 2017: 122.311 RONAnul 2018: 55.827 RONAnul 2019: 98.015 RONAnul 2020: 133.260 RONAnul 2021: 233.220 RONAnul 2022: 277.293 RONAnul 2023: 557.013 RONAnul 2024: 390.375 RONAnul 2025: 198.288 RON

Profit net 2025

-98,8% față de 2024

1.971 RON

2024: 170.902 RON

-100k0100k200k300k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 7.393 RONAnul 2017: 32.560 RONAnul 2018: -6.575 RONAnul 2019: 11.255 RONAnul 2020: 50.281 RONAnul 2021: 143.821 RONAnul 2022: 128.921 RONAnul 2023: 271.724 RONAnul 2024: 170.902 RONAnul 2025: 1.971 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    198 mii lei
    Profit net
    2 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    390 mii lei
    Profit net
    171 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    557 mii lei
    Profit net
    272 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    277 mii lei
    Profit net
    129 mii lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    233 mii lei
    Profit net
    144 mii lei
    Angajați
    1
  • 2020

    Cifra de afaceri
    133 mii lei
    Profit net
    50 mii lei
    Angajați
    1
  • 2019

    Cifra de afaceri
    98 mii lei
    Profit net
    11 mii lei
    Angajați
    1
  • 2018

    Cifra de afaceri
    56 mii lei
    Profit net
    -7 mii lei
    Angajați
    1
  • 2017

    Cifra de afaceri
    122 mii lei
    Profit net
    33 mii lei
    Angajați
    1
  • 2016

    Cifra de afaceri
    86 mii lei
    Profit net
    7 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăAtenție
1%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 1 leu profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,58Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 58% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareAtenție
70%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

70% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2023

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  2. Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. Cel mai mare profit net din istoric

  4. 2011

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/2051/2011.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre HESTIA DESIGN SRL

Este HESTIA DESIGN SRL activă?

Da. HESTIA DESIGN SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a HESTIA DESIGN SRL?

Cifra de afaceri a HESTIA DESIGN SRL în 2025 a fost de 198.288 lei, în scădere cu 49% față de 2024.

Ce profit a avut HESTIA DESIGN SRL în 2025?

În 2025, HESTIA DESIGN SRL a înregistrat un profit net de 1.971 lei.

Ce activitate are HESTIA DESIGN SRL?

Activitatea principală a HESTIA DESIGN SRL este Activități de arhitectură (CAEN 7111).

Unde are sediul HESTIA DESIGN SRL?

HESTIA DESIGN SRL are sediul social la adresa Str. Mehedinți Nr. 84, Sc. 2, Ap. 13, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400672.

HESTIA DESIGN SRL este plătitoare de TVA?

Da. HESTIA DESIGN SRL este înregistrată în scopuri de TVA.

HESTIA DESIGN SRL are datorii la ANAF?

Nu. HESTIA DESIGN SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre HESTIA DESIGN SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].