ActivăSRL

HERNIC SRL

Str. DIMITRIE CANTEMIR Nr. 2, Bl. A1, Et. 6, Ap. 21, Mun. Oradea, Jud. Bihor

CAEN 4775: Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie

CUI
12117110
Reg. Com.
J1999000642059
Înființată
9 septembrie 1999
Vechime
27 de ani, 1 lună
Cifra de afaceri 2025
217 mii lei
Profit net 2025
328 lei
Angajați 2025
2

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 14.09.1999

Rezumat

Pe scurt

HERNIC SRL (CUI 12117110) este o societate cu răspundere limitată activă din Oradea, județul Bihor, înființată în 1999. Activitatea principală este Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie (CAEN 4775).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 217.336 lei (-14% față de 2024) și un profit net de 328 lei, cu 2 angajați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
12117110
Nr. Reg. Com.
J1999000642059
EUID
ROONRC.J05/642/1999
Cod CAEN principal
4775 - Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie
Data înființării
9 septembrie 1999
Vechime
27 de ani, 1 lună
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. DIMITRIE CANTEMIR Nr. 2, Bl. A1, Et. 6, Ap. 21, Mun. Oradea, Jud. Bihor

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • BRE••• NICO•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-13,7% față de 2024

217.336 RON

2024: 251.738 RON

0100k200k300k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 190.384 RONAnul 2017: 183.264 RONAnul 2018: 186.372 RONAnul 2019: 219.032 RONAnul 2020: 182.734 RONAnul 2021: 213.253 RONAnul 2022: 231.316 RONAnul 2023: 260.584 RONAnul 2024: 251.738 RONAnul 2025: 217.336 RON

Profit net 2025

-74,1% față de 2024

328 RON

2024: 1.266 RON

05k10k15k20k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 2.739 RONAnul 2017: 11.009 RONAnul 2018: 4.443 RONAnul 2019: 4.692 RONAnul 2020: 2.604 RONAnul 2021: 19.787 RONAnul 2022: 1.537 RONAnul 2023: 4.482 RONAnul 2024: 1.266 RONAnul 2025: 328 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    217 mii lei
    Profit net
    328 lei
    Angajați
    2
  • 2024

    Cifra de afaceri
    252 mii lei
    Profit net
    1 mii lei
    Angajați
    2
  • 2023

    Cifra de afaceri
    261 mii lei
    Profit net
    4 mii lei
    Angajați
    2
  • 2022

    Cifra de afaceri
    231 mii lei
    Profit net
    2 mii lei
    Angajați
    2
  • 2021

    Cifra de afaceri
    213 mii lei
    Profit net
    20 mii lei
    Angajați
    2
  • 2020

    Cifra de afaceri
    183 mii lei
    Profit net
    3 mii lei
    Angajați
    2
  • 2019

    Cifra de afaceri
    219 mii lei
    Profit net
    5 mii lei
    Angajați
    2
  • 2018

    Cifra de afaceri
    186 mii lei
    Profit net
    4 mii lei
    Angajați
    2
  • 2017

    Cifra de afaceri
    183 mii lei
    Profit net
    11 mii lei
    Angajați
    2
  • 2016

    Cifra de afaceri
    190 mii lei
    Profit net
    3 mii lei
    Angajați
    2

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăAtenție
0,2%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 0,2 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăAtenție
1,09Față de anul anterior: stabil
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,09 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
92%Față de anul anterior: stabil
20212022202320242025

92% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2024

    Stare încheiată la ONRC: Bilanțul anual nedepus la registrul comerțului pe anul 2004

  2. 2021

    Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2014

    Încetarea înregistrării în scopuri de TVA

  4. 2008

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  5. 2000

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  6. 1999

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Bihor cu nr. J5/642/1999.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre HERNIC SRL

Este HERNIC SRL activă?

Da. HERNIC SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a HERNIC SRL?

Cifra de afaceri a HERNIC SRL în 2025 a fost de 217.336 lei, în scădere cu 14% față de 2024.

Ce profit a avut HERNIC SRL în 2025?

În 2025, HERNIC SRL a înregistrat un profit net de 328 lei.

Ce activitate are HERNIC SRL?

Activitatea principală a HERNIC SRL este Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie (CAEN 4775).

Unde are sediul HERNIC SRL?

HERNIC SRL are sediul social la adresa Str. DIMITRIE CANTEMIR Nr. 2, Bl. A1, Et. 6, Ap. 21, Mun. Oradea, Jud. Bihor.

HERNIC SRL este plătitoare de TVA?

Nu. HERNIC SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

HERNIC SRL are datorii la ANAF?

Nu. HERNIC SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre HERNIC SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].