ActivăSRL

HEISTERKAMP TRANSPORT ROMANIA SRL

Str. René Jeannel Nr. 10, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj

CAEN 4941: Transporturi rutiere de mărfuri

CUI
34512552
Reg. Com.
J2015001444128
Înființată
15 mai 2015
Vechime
11 ani, 4 luni
Cifra de afaceri 2025
120,2 mil. lei
Profit net 2025
2,4 mil. lei
Angajați 2025
314

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Înscrisă în RO e-Factura
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 15.05.2015

Rezumat

Pe scurt

HEISTERKAMP TRANSPORT ROMANIA SRL (CUI 34512552) este o societate cu răspundere limitată activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2015. Activitatea principală este Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN 4941).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 120 mil. lei (+71% față de 2024) și un profit net de 2,43 mil. lei, cu 314 angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
34512552
Nr. Reg. Com.
J2015001444128
EUID
ROONRC.J2015001444128
Cod CAEN principal
4941 - Transporturi rutiere de mărfuri
Data înființării
15 mai 2015
Vechime
11 ani, 4 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. René Jeannel Nr. 10, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • SNUIVER••• B•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+70,8% față de 2024

120.244.207 RON

2024: 70.396.325 RON

050 mil100 mil150 mil2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 9.418.203 RONAnul 2017: 25.899.433 RONAnul 2018: 37.546.604 RONAnul 2019: 35.971.377 RONAnul 2020: 40.409.884 RONAnul 2021: 58.742.298 RONAnul 2022: 70.494.809 RONAnul 2023: 73.945.420 RONAnul 2024: 70.396.325 RONAnul 2025: 120.244.207 RON

Profit net 2025

+62,3% față de 2024

2.430.728 RON

2024: 1.497.681 RON

-40 mil-20 mil020 mil40 mil2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 43.980 RONAnul 2017: 221.864 RONAnul 2018: 361.032 RONAnul 2019: 392.957 RONAnul 2020: -23.047.723 RONAnul 2021: 488.909 RONAnul 2022: 25.298.385 RONAnul 2023: 1.566.362 RONAnul 2024: 1.497.681 RONAnul 2025: 2.430.728 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    120,2 mil. lei
    Profit net
    2,4 mil. lei
    Angajați
    314
  • 2024

    Cifra de afaceri
    70,4 mil. lei
    Profit net
    1,5 mil. lei
    Angajați
    206
  • 2023

    Cifra de afaceri
    73,9 mil. lei
    Profit net
    1,6 mil. lei
    Angajați
    221
  • 2022

    Cifra de afaceri
    70,5 mil. lei
    Profit net
    25,3 mil. lei
    Angajați
    228
  • 2021

    Cifra de afaceri
    58,7 mil. lei
    Profit net
    489 mii lei
    Angajați
    222
  • 2020

    Cifra de afaceri
    40,4 mil. lei
    Profit net
    -23,0 mil. lei
    Angajați
    172
  • 2019

    Cifra de afaceri
    36,0 mil. lei
    Profit net
    393 mii lei
    Angajați
    162
  • 2018

    Cifra de afaceri
    37,5 mil. lei
    Profit net
    361 mii lei
    Angajați
    180
  • 2017

    Cifra de afaceri
    25,9 mil. lei
    Profit net
    222 mii lei
    Angajați
    120
  • 2016

    Cifra de afaceri
    9,4 mil. lei
    Profit net
    44 mii lei
    Angajați
    76

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăAtenție
2%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 2 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăAtenție
1,29Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,29 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareAtenție
63%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

63% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2026

    2 schimbări în conducerea firmei

    Numele administratorilor sunt vizibile cu un cont gratuit.

  2. 2025

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. 2024

    Înscrierea în Registrul RO e-Factura

  4. 2022

    Cel mai mare profit net din istoric

  5. 2015

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  6. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/1444/2015.

În cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare), numele administratorilor, evoluția cifrei de afaceri și a profitului și dosarele în instanță pe ani. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre HEISTERKAMP TRANSPORT ROMANIA SRL

Este HEISTERKAMP TRANSPORT ROMANIA SRL activă?

Da. HEISTERKAMP TRANSPORT ROMANIA SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a HEISTERKAMP TRANSPORT ROMANIA SRL?

Cifra de afaceri a HEISTERKAMP TRANSPORT ROMANIA SRL în 2025 a fost de 120.244.207 lei (120 mil. lei), în creștere cu 71% față de 2024.

Ce profit a avut HEISTERKAMP TRANSPORT ROMANIA SRL în 2025?

În 2025, HEISTERKAMP TRANSPORT ROMANIA SRL a înregistrat un profit net de 2,43 mil. lei (2.430.728 lei).

Ce activitate are HEISTERKAMP TRANSPORT ROMANIA SRL?

Activitatea principală a HEISTERKAMP TRANSPORT ROMANIA SRL este Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN 4941).

Unde are sediul HEISTERKAMP TRANSPORT ROMANIA SRL?

HEISTERKAMP TRANSPORT ROMANIA SRL are sediul social la adresa Str. René Jeannel Nr. 10, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj.

HEISTERKAMP TRANSPORT ROMANIA SRL este plătitoare de TVA?

Da. HEISTERKAMP TRANSPORT ROMANIA SRL este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

HEISTERKAMP TRANSPORT ROMANIA SRL are datorii la ANAF?

Nu. HEISTERKAMP TRANSPORT ROMANIA SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre HEISTERKAMP TRANSPORT ROMANIA SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].